"zaginieni Ludzie" - William

Status
Zamknięty.

kkrzysiek

New Member
Dołączył
29.11.2012
Posty
4
Witam, na wstępię pragnę podkreślić, że chodzi o quest "Zaginieni ludzie" a nie "Gdzie są zaginieni ludzie?" co niektórym może się mylić . Otóż w tym queście mamy między innymi znaleźć tytułowego Williama, znalazłem go ( poinformował mnie o tym Saturas ), zbadałem zwłoki i zabrałem list. Zaznaczam, że wcześniej rozmawiałem właśnie z Farimem o tym, że William zaginął. W wielu solucjach i na forach pisze, że potem właśnie należy się udać do Farima i poinformować go o śmierci kolegi. Ja jednak nie mam odpowiedniej opcji dialogowej w rozmowie z nim, mam tylko coś w stylu "Czy ryby dobrze biorą", wcześniej gdy uwolniłem np. tego czeladnika Thorbena wszystko było ok, ten czeladnik mi podziękował i Thorben również - dostałem exp za to i wpis w dzienniku. Czy jest to błąd gry czy jednak mam do kogoś innego śmierć tego gostka "zaanonsować" ? Miał ktoś taki problem? Dziękuję z góry i pozdrawiam.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
A poinformowałeś Vatrasa, że rozwiązałeś problem zaginionych ludzi? Jeśli tego nie zrobiłeś to automatycznie nie możesz wykonać tego zadania.
Dodatkowo czy poczytałeś list i zdałeś relację z tego Saturasowi?
 

kkrzysiek

New Member
Dołączył
29.11.2012
Posty
4
Problem zaginionych ludzi rozwiązałem już dawno, poczytałem list ale nie mam opcji dialogowej do Saturasa na jego temat, są tylko 2 opcje - "W sprawie kruka" i "W sprawie reliktów" .

EDIT: Jeśli mam chociaż wpis w dzienniku nt zabitego Williama niedaleko obozu magów to zaliczy mi później quest jak resztę ludzi znajdę?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Czyli nie znalazłeś reszty ludzi? Czyli automatycznie NIE UKOŃCZYŁEŚ głównego zadania dotyczącego zaginionych ludzi więc tym samym nie możesz ukończyć tych pobocznych typu "gdzie jest william?". Dopiero jak wszystkich uwolnisz i będziesz mieć kwestię, że są wolni możesz iść oddać ten quest.
 

kkrzysiek

New Member
Dołączył
29.11.2012
Posty
4
Jeśli się nie mylisz to dziękuje za rozjaśnienie mojego wątku. Wydawało mi się tak jak pisałem wcześniej, ponieważ jeszcze w trakcie tego właśnie zadania uwalniałem Elvrich'a , który się do niego zalicza i w czasie jego trwania otrzymałem odpowiednie wpisy, że go znalazłem, uwolniłem i dostałem exp. Wydawało mi się więc, że z Williamem to samo i stopniowo z resztą ludzi aż do odnalezenia każdego. Dziękuję za pomoc raz jeszcze.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
No właśnie dostajesz expa za każde uwolnienie, ale dopiero możesz poinformować, że znalazłeś itd. w pobocznych zadaniach po ukończeniu głównego wątku bo gra ci mogła tego nie uznawać.
Jeśli to nie pomoże to kilka słów - błąd gry i musisz sobie odpuścić to jedno zadanie.
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom