Zadnia

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Podajcie jakieś fajne i trudne do zdobycia zadania
 

ToMeK

Member
Dołączył
10.9.2004
Posty
141
oko innosa:), trzeba wracać do kolonii, pokonac kilku orków...
smile.gif
i to na olk 6 lavla niepamietam dokladnbie przy ktorym lvlu tam poszlem ale chyba kolo 6
 
A

Anonymous

Guest
? Oco chodzi? Oko Innosa? Toż to 3 roz :shock:
 

ToMeK

Member
Dołączył
10.9.2004
Posty
141
chyba cie coś trzasnęło!, oko innosa ma sie w 3 rozdziale to prawda ale misja jest od samego początku!:}
 

pabloelo99

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
94
Miśkowi chyba chodziło o jakieś fajne zadanie poboczne, a Oko Innosa to pierwsze i główne zadanie!!!

Fajne było z Bandytami co cie ścigali dla Dextera.
 

Keeper

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
163
Dołącz do gildi złodzieji to bedziesz miał zabawe :twisted:
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
QUOTE Dołącz do gildi złodzieji to bedziesz miał zabawe :twisted:

polecam...fajnie ich potem kapnąć...jaja są
tongue.gif
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Jak

Jak chcesz trudną i żadką misje to spubuj Krwawe Puchary od gildi złodzieji - jeszcze mi sie nigdy nie udało wszystkie znaleźć
tongue.gif
(naprawde można ich wydać fajnie ciekawe czy Wambo łapuwkarz też w kiciu skończy...)
 

Saturas

Member
Dołączył
21.8.2004
Posty
195
Ja nigdy nie mogłem zdobyć tych krwawych pócharów :wink: trudne
 

jastrząb

Member
Dołączył
2.9.2004
Posty
227
to z toporem dla herada jest banalnie proste lepsze jest z pomocą dla akila może nie trudne ale fajnie sie zabija najemników :twisted:
 

Cor Angar

Member
Dołączył
18.9.2004
Posty
242
Quest no 1.
Orkowa zguba
Jest jeden fajny i dość prosty quest do wykonania dla ciebie
Potrzebne Ci będzie:
- trochę odwagi
- trochę wytrychów
- mapa
Jeśli wiesz gdzie jest droga z czarnymi goblinami (to jest dokładnie droga która idziesz aby wykonać questa z magicznym golemem, dla magów) i nagle znajdujesz przejście w prawo. Jest to duży plac, masz na nim parę świątyń. Postaraj się przejść tak, aby nie natrafić na zębacze, trolle i jaszczury. Gdy wejdziesz na szczyt świątyni w skrzynkach znajdziesz skarby oraz orkową zgubę broń bardzo przydatną na początek (o ile się nie mylę to 65 ataku)
Quest no 2.
Wyspa z skarbami
Potrzebne Ci będzie:
- trochę wytrychów (tego nie jestem pewien)
- karta pływacka ;D
Zejdź do portu w Khorinis. Poprostu wskocz do morza i płyń przed siebie. Po jakimś czasie ujżysz wyspę z jaszczurami. "Wyląduj" na niej i zabij jaszczury. Przeszukaj wyspę a znajdziesz skarby.
Quest no 3.
Mamy Cię!
Potrzebne Ci będzie:
- trochę cierpliwości
Rozmawiaj z mieszkańcami, może dowiesz się może o paru złodziejaszkach. W mieście portowym jest parę afer które możesz rozwiązać min. paczka z zielem, złodziej ze straganu. Gdy znajdziesz złodziej możesz udać się do paladyna stacjonującego w barakach i donieść mu o złodziejach. Zdobędziesz trochę exp i gp.
Quest no 4.
Dowcipy
Idź na farmę Onara i znajdź cmentarz. Na nagrobkach znajdziesz wiele fajnych tekstów ;D
Quest no 5.
Nabijanie kasy
Potrzebne Ci będzie:
- dużoooo cierpliwości
- odwaga
W mieście portowym Khorinis, przekonaj do siebie mistrzów abyś został kowalem. Na koniec zostanie Ci sam kowal, on poprosi Cię o przyniesienie broni orka. Udaj się za miasto i koło cieniostwora znajdziesz orka. Co jakiś czas w ucieczce zatrzymuj się aby dalej Cię gonił. Gdy dotrzesz do bram miasta, strażnicy zrobią z niego kotlety
biggrin.gif

Zanieś broń kowalowi. Jesteś teraz jego uczniem. Udaj się na farmę Onara. Kowal (na farmie) co uderzenie w kowadło lub palenie w piecu, ma 2 stalowe pręty (tylko on, dzięki temu trickowi, ma nieskończoność prętów). Kupuj od niego tyle ile masz pieniędzy i wykuwaj z tego miecze. Twój mistrz w Khorinis za każdy miecz zapłaci 100 sztuk złota. W ten sposób, możesz bez ograniczeń nabić sobie kasę (to zależy tylko od twojej cierpliwości)

Narazie, to tyle, jak będę mieć czas to zapodam coś jeszcze.[/b]
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Może sekstans jakiś typ z gildi złodzieji chce sekstans trudne bo żeby go zdobyć trzeba zabić smoka
biggrin.gif
 

Innos

Member
Dołączył
10.9.2004
Posty
58
sekstans jak namoje to się wykonuje przy okzaji głównego zadanka....tak w sumie ja je zresztą lubie wykonywać zadanko o smokach.....Niewiem czemu ale bardzo mi się podoba rozmowa ze smokami
biggrin.gif
 
A

Anonymous

Guest
Dzięki, ciekawe zadanka. A mi sie przypomniał 1. Wsumie to nie zadanie,ale: Idzierz na cmentarz za farmą Onara. Wchodzi(chyba od razu ALBO POSZUKAJ DŹWigni). Chodzi po kryptach i jak do jakiejś wejdziesz to atakują cie szkielty. Przy którymś (chyba) jest list.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom