Zadanie od Estebana

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Na wstępie powiem, że szukałem tego pytania ale jakoś go nie znalazłem.
I własnie nie wiem co dalej robić poszedłem do kucharza puźniej do tego gościa co ma moją podobizne i dalej do kowala i na koncu znowu do kucharza i ten mi mowi ze mam kogos zabić:] i tu sie zatrzymalem bo nie wiem co dalej robić i kogo zabić ? :?
 

Serge

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
123
No to tak zabij tego co ma towja podobizne potem porozmawaj z 2 kopaczami przy namiotach a potem z emilio on siedzi przed chatka snafa tam gdize jest tez Lucia on wygada sie ze to Huno idz porozmawaj z nim a ten ci powie ze to Fisk , a dalej to juz z gorki
tongue.gif
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
albo mozesz powiedzec do esteba dawaj albo sam go sobie wezme i esteban cie goni bez straznikow i tam dalej go zabijesz zabierasz 5 czerownych tabilczek i poznije thorus mowei ze musisz wziac 2 kopaczy wiec bierzesz emillo i kogos tam z imienie i wchodzisz ;]
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Huno powinien Cię umówić na spotkanie z Fiskiem( Nad barmanem). Wtedy zgadzasz się na pomysł Fiska i idziesz do Estebana. Mówisz mu kto nasłał na niego zabójce(Fisk
biggrin.gif
), i że chcesz tabliczke. Nie da Ci jej więc sam ją sobie bierzesz
biggrin.gif
.
 
A

Anonymous

Guest
A co sie dzeje jak sie zgodzi na propozyce estebana?
 
R

ReZiWiz

Guest
re

Słuchaj, Fisk sam mowi żebyś powiedział prawde. wogóle to w obozie bandytów musisz zabić 4 ludzi (bloodwyn, esteban, Franko i Senyan) + Kruk.

POzatym jak powiesz estebanowi prawde to każe swoim strażnikom pojsc po Fiska
biggrin.gif
a On zostaje biedak sam
biggrin.gif
polecam na niego czar snu albo bryłem lodu
biggrin.gif
pozniej tylko wal goscia
biggrin.gif
O Fiska sie nie martw
tongue.gif
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Re: re

Słuchaj, Fisk sam mowi żebyś powiedział prawde. wogóle to w obozie bandytów musisz zabić 4 ludzi (bloodwyn, esteban, Franko i Senyan) + Kruk.

POzatym jak powiesz estebanowi prawde to każe swoim strażnikom pojsc po Fiska
biggrin.gif
a On zostaje biedak sam
biggrin.gif
polecam na niego czar snu albo bryłem lodu
biggrin.gif
pozniej tylko wal goscia
biggrin.gif
O Fiska sie nie martw
tongue.gif


Czar snu? Bryła lodu? Nie przesadzajcie, Esteban jest cienki jak Gollum po kuracji odtłuszczającej, i bvez tego typu czarów se poradzicie
smile.gif
 

Macmiel

Member
Dołączył
18.2.2005
Posty
66
Rzeczywiście o Fiska się nie martw . Jak sądzicie co się dzieje ze strażnikami ? Powiem wam . Giną i bez Fiska !!! Tak !!! Ja sobie rozmawiam ze Estebanem ( jak już mu mówię że to Fisk ) patrze do tyłu a tu strażnicy upadają poprostu . Po walce z Estebanem podchodzę leżą na środku obozu zabieram rzeczy . a Fisk stoi tam gdzie stał nie doszli do niego . ( Jak sądzicie Blizzard chciał oszczędzić Fiskowi wysiłku ?
biggrin.gif
)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom