Zadanie Franka !!! POMOCY !!!

Status
Zamknięty.

Macmiel

Member
Dołączył
18.2.2005
Posty
66
Ten bandyta wysyła mnie do Edgora po tabliczke , Edgor mówi że jej nie ma i nie zamierza po nią iść . No dobrze poszedłem po nią przebiłem się przez bagna docieram do świątyni a tam 8 KAMIENNYCH STRAŻNIKÓW !!! :shock: :shock: I co ja mam zrobić ??? Jestem Magiem mam 15 lv. próbuje lodową lancą nic , raz tylko udało mi się rozwalić strażnika ale jego kolega się ożywił i mnie zabił !!! Co robić pomóżcie proszę
 

Macmiel

Member
Dołączył
18.2.2005
Posty
66
A może jakieś inne propozycje . Przyjmuje wszystkie sensowne ( bez kodów ) . Jestem nawet gotów poświęcić obóz bandytów ( och jak strasznie będzie mi ich żal
biggrin.gif
) ale proszę pomóżcie
sad.gif
sad.gif
:cry: :cry:
 

Serge

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
123
Ja gralem jako straznik miejski poszedelm w kat i machalem mieczem , az sie rozwalily.Natomiast na twoim miejscu poszukal bym zwoju z zakleciem deszcz ognia , albo jesli masz dobra bron to nia pakuj nie ma wyjscia staraj sie odciagac ich pojedynczo moze sie uda max to 2 i jakos pojdzie.(jak bedziesz miec deszcz ognia to lepiej zeby 8 cie goiclo to wszyscy pojda)
tongue.gif
 

Macmiel

Member
Dołączył
18.2.2005
Posty
66
A co sądzicie o tym pomyśle : Idę do magów wody , robie runke przywołania szkieletów goblina i wracam do świątyni i tam przyzywam ( chyba 15 szkieletów goblinów ) ale nie wiem czy opłaca się marnować punkty nauki
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
jeszcze jest jeden sposob przyzywasz 2 lub 3 szkielety goblinkow i wtedy kamieny straznik tak lata i nie moze trafic i same goblinki go rozwalaja ;]
 
A

Anonymous

Guest
Stary!! Wes sie naucz przyzywania szkieletu! Sweitna sprawa albo jest jeszcze inny sposob. Wybaw tego straznika co jest w swaityni na dwor i sie nim rozpraw i pozniej zabierz klucz i otworz skrzynke gdzie beda dwie tabliczki
smile.gif
(reszta stranikow sie nie zaatakuje)
 
A

Anonymous

Guest
ja tam nie robilem zadania od franka tylko go zabilem i mnie wpuscili
leprze to niz rozwalac kamiennych straznikow
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Ja również się go pozbyłem i jedyną karą było przejęcie po nim obowiązków. 8)
 

Glifion

Hitman
Weteran
Dołączył
19.11.2004
Posty
563
QUOTE ja tam nie robilem zadania od franka tylko go zabilem i mnie wpuscili
leprze to niz rozwalac kamiennych straznikow

Ale tak czy inaczej, będziesz musiał się tam udać po te tablice... w końcu to jest związane z główną fabułą gry, a właściwie z jednym zadaniem Saturasa. Tak czy tak zabija się Franco, po zdobyciu tablic.
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
No niby tak ale jak zabije Franka to bedzie mial troche XP i dostanie sie do obozu szybciej
tongue.gif
Ja ci radze od razu zabic Franka a dopiero pozniej martwic sie tabliczkami kolorowymi (a i tak nie musisz wszystkich pozbierac boKruk ma przy sobie wszystkie
biggrin.gif
)
 

goldup

Member
Dołączył
6.2.2005
Posty
30
QUOTE No niby tak ale jak zabije Franka to bedzie mial troche XP i dostanie sie do obozu szybciej
tongue.gif
Ja ci radze od razu zabic Franka a dopiero pozniej martwic sie tabliczkami kolorowymi (a i tak nie musisz wszystkich pozbierac boKruk ma przy sobie wszystkie
biggrin.gif
)
Tak, tylko te tabliczki zawierają w sobie informacje o pułapkch w świątyni. Ja bez przeczytania jednej z nich - tej gdzie pisało coś, że tylko światło wskaże mi droge - zapaliłem pochodnie i ku mojemu zdziwieniu nad ciemną przepaścią ukazało się przejście. Ja bym grał wg. fabuły i nabił expa (tak jak wałsnie nabijam expa przed wyruszeniem do dworu Irdaroth, bo wciąż wątpię, by 35 mi wsystarczył, prawda?
smile.gif
)
 

Serge

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
123
Ja mialem 21 jak pokonywalem kruka i radze ci zebys sie pomeczyl z tymi straznikami bo warto o doswiadczenie im szybiciej tym lepiej
biggrin.gif
 

Ziom Xardas

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
132
QUOTE Ale tak czy inaczej, będziesz musiał się tam udać po te tablice...

Nie bylbym taki pewien jezeli sie tam nie pojdzie to po zabiciu Kruka mozna Saturasowi oddac te tablicki ktore Kruk mial przy sobie i wszystkie zadania beda wykonane a po zabicu Kruka Kamienni Strażnicy juz nie beda zyli 8)
 

<=BANAN=>

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
63
Zrob wszystkie zadania dopiero potem pobij Franca, a straznikow pokonalem przyzywajac dwa golemy, zabily wszystkich.
 

Linth-_-

Member
Dołączył
10.2.2005
Posty
32
Cholerka ja mam jeszcze większy problkem z tym zadaniem bo bardzo sie śpieszyłem żeby dołączyć do piratów porobiłem zadania i teraz mam 12 lev a nie moge wrócić przez portal żeby nabić kilka poziomów bo mi sie gra wyłancza jak sie załaduje :evil:
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
Własnie mi sie dzieje to samo,Jak próbuje wrócić przez portal jest looz.No spoko jestem w Khorinis kupuje se Pieprzyk(do questa
smile.gif
) nabijam 5 lv i dumnie z lv 20 wracam do Jakeendaru.Właże w portal a ti KICHA.Gra sie ładuje a zaraz potem wychodzi mi do Windowsa
biggrin.gif
.I tak oto skończyła sie moja kariera magiem :] .Acha jeśli chodzi o strażników załatwiłem ich goblinkami bo to jest NAJLEPSZY sposób.
 
A

Anonymous

Guest
Nie należy się napalć na wejście do doliny budowniczych jak najszybciej bo póżniej macie tylko problemy ja poszedłem tam po GD z 20 lvl i nie mam żadnych problemów,kamiennego strażnikam mam na 1-2 puknięcie mieczem(polecam miecz mistrzowski).Z tymi w świątyni nie miałem żadnych problemów.
 

Miły

New Member
Dołączył
23.2.2005
Posty
1
demon

ja w tej kaplicy czy ci to jest zabiłem strażników bez problemu przywołując DEMONA
tongue.gif
poszło jak z płatka:p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom