Zadania

Status
Zamknięty.

Demon_2

Member
Dołączył
23.8.2004
Posty
46
Ja nie lubie zdobywać kamienia ogniskującego w skalnej fortecy dlatego że te harpie tam latają i strasznie są denerwujące
 

Alandil

Weteran
Weteran
Dołączył
27.9.2003
Posty
480
Mnie najbardziej wkurza ostatnia misja, trzeba wejsc do swiatyni orkow i zabijac jakies trupy orkow i fanatycznych straznkow. Ja tej misji mowie: nie :D
 

daru1026

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
499
No tak ostatnia jest głupia. Trezba się sprężyć i te pułapki rozbrajać :D
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
No tak ostatnia jest głupia. Trezba się sprężyć i te pułapki rozbrajać :D

A no to jest wkurzające szczegulnie jak trzeba się nalatać wokoł żeby zdobyć Uriziela trzeba wybić demony i poprzekręcać przełączniki żeby się wysunoł kamieny most i dotego trzeba obejść wkółko bo przez wejscie się nie da bo rach ciach i mamy koniec gry :wink:
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
Ja po rpostu nie znoszę misji w której trza zdobywać elementy do Ulumulu, koszmar, a także szukanie lekarstwa okrów jest niezbyt miłym przeżyciem
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
HMM

Troche techniki a człowek sie gubi :] <joke> . Te misje są nawet przyjemne, przynajmniej nie obawiasz się z tu za rogu wysokoczy ci Xardas i każe uratować kontynet ;]
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
Ja mam wiecznie problem ze znalezieniem lekarstwa. Może ktoś mi opisze gdzie to jest dokładnie?
 

Saturas

Member
Dołączył
21.8.2004
Posty
195
Ja najbardziej nielubie misji z pełzaczami bo jest straszna nawalanka
i jest ciemno
smile.gif
 
A

Anonymous

Guest
Ja najbardziej nielubiałem zbierać składników do ULU-MULU :evil:
 

andre

Member
Dołączył
27.8.2004
Posty
279
ja nie lubie

ja nie lubie zadan gdzie kazą np.przynies cos lub zaniesc cos.poprostu jest to nudne
 

Arlik

Member
Dołączył
30.8.2004
Posty
43
Najbardziej nie lubie wprost nie nawiedze misji w jakiś ciemnych kryptach normalnie ciarki mi po plecach przechodzom.
 

Hawk

Member
Dołączył
26.8.2004
Posty
116
Wkurzająca jest misja cmentarzysko orków pełno tych mumi dziur
itp. i jeszcze ten obłąkaniec na końcu.
A jeszcze Ulu-Mulu złożyć jak puzzle. Wchodze do kopalni wybijam gości w czerwonych kapokach O.K a tam mi każe przynieś koleś to to to tak jak bym miał za rogiem sklep samoobsługowy. :evil:


P.S Rumbler stajesz plecami do orka i prosto aż do ostatniej ściany i tam jest takie ciemne miejsce i tam jest lekarstwo.
 

Gaiu

Member
Dołączył
30.8.2004
Posty
34
Najgorsze misje to te z Starą Kopalnią za dużo chodzenia.
 

Coristo

Member
Dołączył
30.8.2004
Posty
223
1

[/color] NAJGŁUPSZA JEST SWIĄTYNIA ŚNIĄCEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I INNE PIERDOŁY W PODZIEMIACH!!!!!!




Na forum nie piszemy duzymi lietrami.
 

cyber_dog

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
55
KTI

Ja po prostu nie lubie misji gdzie trzeba myśleć wole żeby była niezła zarzynanka (to jest plus gothica) a najgłupsza misja to CO SIE DZIEJE NA BAGNACH :evil:
 

APOG3UM

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
114
:twisted: ja niecierpie misji Xardas Nekromanta czy jakos tak zawsze mam problem z trafieniem do jego wiezy i te golemy
sad.gif
 
A

Anonymous

Guest
sorki chcialem zobaczyc czy jak nie wpisze nazwy uzytkownika to cos pomoze
mam problem z zalogowaniem moze ktos cos pomuc
jak chce sie zalogowac i jak podalem login i haslo to pisze ze uzytkownik jest nieaktywny lub podalem zle dane
na bank podalem dobre dane to nie wiem o co chodzi
jakby ktos cos wiedzial to niech pisze na forum
 

APOG3UM

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
114
Sorry koleś ale pomyliłeś fora . To powinieneś misać na błędy lub rejestracja . I chyba tam nawet o tym jest sporo :twisted:

Beliarze spal mych wrogów
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
Heh skoro ktoś już poruszył ten teamt to. Po rejestracji na mial zostaje wyłana wiadomość (potwierdzenie rejestracji) klikamy na link i już
tongue.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom