Zadania - Rozwiązywanie Problemów

polek

New Member
Dołączył
21.4.2011
Posty
10
ja mam problem z tym że jak mam dojść do tej kużni ale nie umiem utknonełw tej dolinie ale ona jest ślepa co mam robić bo nie moge zawrócić bo jest tam ta ściana :(
 

Vasemir

Mistrz Areny i zrzędzenia
Dołączył
8.4.2008
Posty
752
Aaaa... TA ściana? Jesteś pewien, że nie TAMTA? Bo gdyby to była TAMTA, to mógłbyś pójść tam, a tak musisz iść tędy, no wiesz, tam obok.


NMSP
 

lipperek

New Member
Dołączył
13.12.2011
Posty
12
Witam, chciałbym wkleić screen'a , ale niestety nie moge go wkleić w paint , bo jak wciskam ctrl+V wyskakuje mi całe czarne zdjęcie.
Moja misja nazywa się "Diego w potrzebie" i jestem w części gdzie mam znaleźć Liuven lub pobić Winstana. Chcę sie dowiedzieć prawdy i odnaleźć Liuven. Łuczarz mi powiedział, że coś jest w starej chacie zabitej dechami. Na YT koleś pokazywał jak robił tą misje i on miał klucz do tej chaty, a tam była Liuven. Ja nie mam klucza ani nie mogę się tam dostać. Proszę o pomoc w miarę szybką POMOC!
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
1. Screena możesz zrobić frapsem, nie trzeba jedynie PRTScr robić.
2. Jeżeli facet DOKŁADNIE pokazywał jak przejść zadanie a ty nie masz klucza to znaczy że:
-jest to bug tymczasowy i trzeba spróbować ponownego wczytania wcześniejszego save'a
- jest bug trwały, w tym przypadku musisz użyć kodów na ten klucz
-Można było go zdobyć wcześniej, a ty nie wykonałeś odpowiedniej misji.
 

lipperek

New Member
Dołączył
13.12.2011
Posty
12
facet nie pokazał jak zdobyć klucz, porozmawiał z paroma ludzmi, z którymi ja tez rozmawialem i tyle

sprawa juz załatwiona, wybrałem poprostu inną opcję, czyli pobicie Winstana.

double postom, mówimy stanowcze NIE!
 
Do góry Bottom