Zabugowane Trucizny

Status
Zamknięty.

Ephant

New Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
29
płacę normalnie za naukę skilla "produkcja trucizn" rozmowa jakbym normalnie się uczył napis ze sie nauczylem a umiejestnosc mi nie wskakuje, punkty umiejętności tez nie znikaja :/ jakis bug chyba... ktos juz tak mial? jesli tak to czy da sie to obejsć, nauczyć gdzieś indziej? probowalem u gosci w Lago i tym miescie gorniczym obok
 

franz80

New Member
Dołączył
28.11.2006
Posty
12
ja to samo mam w ben erai. :(
poszukam jeszcze po swiecie jak nei to bede sie musial pogodzic z faktem ze nie bede juz trul d..y stworom :p
 

Xtremex

New Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
21
Dokładnie mam taki sam bug. To chyba bug jest już w grze jak trzy różne osoby mają coś takiego... Ciekawe kiedy wyjdzie jakiś patch...
 

Gindor

New Member
Dołączył
25.11.2006
Posty
15
4 Ja tez to niestety mam

4 to bedziesz miał warny jak tak dalej pojdzie - szczur
 

ARONIST

New Member
Dołączył
27.11.2006
Posty
6
U mnie tez jest taki problem moze poprawi to najnowszy patch 1.10
A jak nie no to szkoda ale trzeba sie pogodzic .

<_<
 

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
Potwierdzam : Jest taki Bug.
coby mieć tą zdolność permamentnie, to trzeba się jej nauczyć za pomoca konsoli

komendy konsoli były omawiane wielokrotnie na forum
wiec nie bedę ich powtarzał
 

alex-k6

Member
Dołączył
10.11.2006
Posty
80
W sprawie konsoli. Też mam tego buga i mnie wkurza, wyzwoliłem Bakaresh i nie moge sie nauczyc robienia trucizn. Próbowałem w konsoli wpisać "It_Perk_PotionPoison". Nie zadziałało. No to spróbowałem poprzedzić całe "give" (z małej litery), i co? Dodało mi numerek tylko obok ikonki umiejętności, nadal nie umiem. Tak samo z innymi umiejętnościami. Czy można wstawić zamiast tego "give" coś innego?

PS: Szukalem na forum :p <_<
 

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
QUOTE(alexk @ 12-12-2006, 15:19) [snapback]129817[/snapback]

W sprawie konsoli. Też mam tego buga i mnie wkurza, wyzwoliłem Bakaresh i nie moge sie nauczyc robienia trucizn. Próbowałem w konsoli wpisać "It_Perk_PotionPoison". Nie zadziałało. No to spróbowałem poprzedzić całe "give" (z małej litery), i co? Dodało mi numerek tylko obok ikonki umiejętności, nadal nie umiem. Tak samo z innymi umiejętnościami. Czy można wstawić zamiast tego "give" coś innego?

PS: Szukalem na forum :p <_<



przy perkach nie wpisujesz "give" tylko "teach"

powinienes wpisać teach It_Perk_PotionPoison

ewentualnie :
teach all ( daje wszystkie możliwe umiejętnosci )
 

alex-k6

Member
Dołączył
10.11.2006
Posty
80
Wielkie dzięki, na pewno mi się przyda. Wreszcie będę mógł zostać Czarnym Magiem (chociaż mnie Tizgar atakował). Ciekawe, czy "Jump Attack" będzie działał :p (znak zapytania)
 

Kubaa

Member
Dołączył
18.11.2006
Posty
104
Osobiście nie polecam teach all bo kasuje wszystkie atrybuty do zera!
 

alex-k6

Member
Dołączył
10.11.2006
Posty
80
Mogliby zrobić, na stronie "Centrum Bugów". Gracze wpisywaliby bugi które odkryli, a Piranha wiedziałaby, co ma być w nowym patchu :p
 

Domin

Member
Dołączył
15.12.2006
Posty
124
ja tez mam :D on mi mówi ze sie zupelnie nie róznia od zwyklych mikstur leczniczych... ja patrze w umiejetnosciach-nie ma spróbowalem tak ze 5 razy ale i tak nic nie dalo(duzo kasy poszlo...Kodów nie uzywam to tylko szukam jak ktos ma na sprzedanie strucizne-bardzo zadko ktos ma
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom