zabijanie ludzi lepszych od was ..???? łatwizna

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Jak chcecie załatwic kogos lepszego od was to kupcie sobie zwój "sen"
potem zarzuccie na dana osobe. Gdy ofiara bedzie spac zaatakujcie ja,
klient bedzie stac jak slup soli i nic wam nie zrobi. EJ TO DZIAŁA TYLKO NA LUDZI ktos mi walnol ksywe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
E

eMzi

Guest
Nie wiem co napisać o twoim "genialnym" sposobie na mocniejszych od ciebie przeciwników. Po prostu zapiera dech w piersiach. :twisted:
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
e no nigdy bym nie wpadł na taki pomysł, poprostu genialny,daje ci punkt za pomysłowość^^ =]
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Jak dlamnie to to jest coś jak kody. Wpisz se kod na nieśmiertelność i masz to samo. Bez sensu takie coś
 
R

ReZiWiz

Guest
re

Eh....chyba kazdy tak robił :?: Ja tak powalilem Bloodwyna, Estebana i Kruka
biggrin.gif
Ogólnie to radze zwój snu zachowywac do trudnych chwil (np.zabicie bloodwyna). Ja to stosuje od 2 lat więc to nie jest jakis trick
tongue.gif
A co do poprezednika; słuchaj, czy według ciebie czar snu to tak jak kody? BO według mnie ten czar nie powstał z błędu programistów. Czyli ten czar to rzecz potrzebna. Jak to jest tak jak kody, to by musiało być nieskonczenie wiele pergaminu z tym czarem, zeby gralo sie tak jak na marvinie
tongue.gif
 

Hakon

New Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
8
Zabijane ludzi lepszych od was

no ja nie moge jaki ty mądry jesteś
a propo t ja Blodwyna załatwiłem tym tornadem
gośc sobei latał a ja go zciachałem
ęstebana to tradycyjnie mieczem
a Kruka to lodową strzałą zamroziłem
 

Ziom Xardas

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
132
SEN jest do d*** wszysttkie te kombinacje sa do kitu i tak wole bryle lodu albo lodowa fale
 

Berburion

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
194
@up

jeżeli ktoś nie jest magiem i nie ma dużego m. lvl (bodajże 4 albo 3 na lodową fale) to musi użyć snu. no chyba że też zwój dorwie z takimi czarami:p


I tu jest dowód że opłaca się grać magiem:p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom