Zabezpieczenia ?

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Z wywiadów udzielanych przez twórców wiemy już, że nie zastosują oni zabezpieczeń, ala Ubisoft.
Co o tym myślicie? Jest sens utrudniać życie graczom, którzy uczciwie kupują gry?

Jak dla mnie to dobrze, że JoWood nie zamierza ładować tych uciążliwych zabezpieczęń do gier. Zwykły cd-key wystarczy. Nie ma zabezpieczeń, których nie idzie złamać, wie o tym chyba każdy. Więc nie ma sensu utrudniać życia, nam graczom, skoro na dłuższą metę takie rozwiązania i tak nie przynoszą zamierzonego skutku.
 

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
No właśnie. To jest dibre pytanie. Zawsze mnie wkurzały te zabezpieczenia, bo np. trzeba podać 38- znakowy klucz, żeby nie było- ja kupuję gry uczciwie.
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
I tak te zabezpieczenia Ubisoftowi nei dały. Po miesiącu zabezpieczenia zostały złamane. Nie ma i nie będzie takiego zabezpieczeniach którego nei da się złamać. Mi się podobają zabezpieczenia które wymagają włożenia płyty raz na 7 dni i możesz grać bez niej.
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Nu, według mnie zrobili dobrze. Nie trzeba się będzie męczyć z tym całym szajsem, chociaż jak zwykle coś stracą twórcy... dużo stracą. Jednak fani na pewno kupią ;)
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Była to jedna z dobrych decyzji podjęta przez JoWood. Myślę, że mieli na uwadze liczne głosy sprzeciwu fanów na oficjalnym forum jak i WoGu. Naprawdę, możliwość zastosowania DRMu w Arcania: Gothic 4 obruszyła sporą część fanów. Bo koniec końców taka metoda nie przynosi dobrych skutków. Mogliby jeszcze dać modkita do Arcanii ale z tym będzie znacznie trudniej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom