Zabójca

Status
Zamknięty.

igor1988bb

Member
Dołączył
2.10.2010
Posty
127
Witajcie!
Wiem że taki temat już był ale mam problem z questem zabójca estebana. Wszystkie kroki już zrobione Senjan już nie żyje, Emilio się wygadał tylko Huno jest obrażony i nie wiem co dalej, nie chcę zabijać Estebana na własną rękę tylko wykonać zadanie do końca. Z góry dziękuję za pomoc.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Fragment solucji z naszej strony. Powinno pomóc.

Na początku gadamy z Estbanem, który daje nam zadanie znalezienia zleceniodawcy, który chce go unicestwić, nie pomożemy mu :] pomożemy temu, który chce go unicestwić. Więc gadamy ze Snafem oraz zabijamy bandyte z naszym portretem, przestaszony kopacz mówi nam o Fisku. Gadamy też z innymi kopaczami, których znajdziemy koło siedziby Snafa. Zbieramy informacje od wszystkich, żeby obciążyć kowala Huna a dowiemy się to głównie od kopaczy, Snafa i jego pomocnika, po zebraniu informacji idziemy pogadac z Hunem. Powie nam wszystko o zleceniodawcy jeśli powiemy że chcemy go unicestwić, oraz przyniesiemy mu paczkę stali, którą znajdziemy w jaskini bandytów. Znajdziemy ją wychodząc z obozu, idziemy w lewo cały czas przy skale, aż dojdziemy do niewielkiej jaskini z dwoma bandytami, zabijamy bandytę i bierzemy towar uważaj po drodze na Bagienne Golemy, oraz Węże Błotne. Huno kieruje nas do Karczmy Snafa na drugim piętrze, dowiadujemy się że Handlarz Fisk, jest zleceniodawca i prosi nas o to żebyśmy mu pomogli, zgadzamy się na jego plan i idziemy, powiadomić Estebana, że znasz zleceniodawcę on wysyła, swoich ludzi, żeby zajęli się Fiskiem a ty go zabijasz i bierzesz tabliczki, możesz wreszcie wejść do kopalni!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom