Za Duże Obrażenia? Bug Czy Złudzenie?

Status
Zamknięty.

xanowron

New Member
Dołączył
26.11.2007
Posty
1
Nie wiedziałem gdzie umieścić ten temat. Mam pewien problem, wczoraj kupiłem nowego kompa, wszystko śmiga pięknie, tylko że gdy zacząłem grać od nowa postać zadaje jakby zbyt duże obrażenia, tzn tak mi się wydaje: ścierwojad jednym uderzeniem, dzik na dwa itp. wcześniej jak grałem to czegoś takiego chyba nie było. Dodam że teraz na nowym kompie zainstalowałem G3 i od razu bez wcześniejszego uruchamiania patch 1.12 i potem 1.6, a następnie zacząłem grę.
To tylko moje złudzenie czy bug? Jeśli tak to jak go naprawić, o ile się da bez reinstalki i zaczynania od nowa (chyba czwarty raz już mi się nie chce...)
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Może wcześniej grałeś na łatwym poziomie, a teraz na średnim?
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Na latwym poziomie scierwojad leci na jedno uderzenie dzik na 2-3 ork zwiadowca srednio na 4. Wlacz inny poziom lub przeinstaluj jesli masz watpliwosci.
 

Grafi_

New Member
Dołączył
26.8.2008
Posty
7
Mi się stało coś takiego podczas odbijania Monteny.. Nagle używając ognistego miecza zacząłem wszystkich kłaść jednym strzałem (elitarnych na dwa :blink: ) W 20sekund wyciąłem cały zamek :D Błąd znikną gdy mnie zabili i musiałem wczytać seva
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Niektórzy twierdzą, że to nie błąd tylko "Szał wojenny", celowo wprowadzony przez producenta. Aktywuje się, gdy w krótkim czasie zabijamy dużą ilość przeciwników.
Ja jednak nigdy czegoś takiego nie spotkałem, gdy sam grałem.
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Tak samo miałem ten szał jest bardzo przydatny,ponieważ dosyc trudno odbić montere a to mi pomogło.Zdarza się tak gdy zazwyczaj w długim czasie bojujesz.
 

Caesar1990

New Member
Dołączył
7.9.2008
Posty
1
Też tak miałem jak lałem się z zombiakami w Varrancie. Kilka ostatnich miałem na dwa hity, gdy reszta padała po 5-6. o_O
Taki szał wojenny chyba faktycznie istnieje. :)
 

Kondzio-Bondzio

New Member
Dołączył
13.9.2008
Posty
4
Też tak miałem, gdy odbijałem Silden i tą kopalnie w Nordmarze. Normalnie szło mi strasznie mozolnie, a jak wyciąłem dużo orków w krótkim czasie to wojownika brałem na 1 hita :huh:
 

lordwik

New Member
Dołączył
14.9.2008
Posty
28
miałem szał wojenny dwa razy obydwa kiedy wycinałem dwa obozy buntowników i na każdego starczył jeden ciach
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Z tego co widziałem i słyszałem,to ten szał działa podobno tylko na orków.Miałem taki podczas odbijania kopalni w Nordmarze,niszczenia dwóch obozowisk orków również w Nordmarze,oraz podczas odbijania Silden.Temat nie raz już był poruszany na forum.A co do autora to chyba masz inny poziom trudności w tym cała przyczyna.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
CYTAT
Z tego co widziałem i słyszałem,to ten szał działa podobno tylko na orków


Źle widziałeś i słyszałeś, szał działa na wszystko. Sam go miałem i na szkieletach i ludziach i orkowych wojownikach. Temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom