Z Krainy Almandia

Status
Zamknięty.

Jesper11

New Member
Dołączył
18.10.2005
Posty
10
"Kiedy wojna kiedy pokuj?"
Dowudca wielkiego oddziału paladynów wciąż zadawał to pytanie a pużniej mruczał jeszcze coś pod nosem.
-Generale chciałem poinfoinformować pana o wygranej bitwie z najemnikami, straciliśmy 130 żołnieży.
-Dziękuje kapitanie możesz odejść.
Powiedział dumny generał, lecz troszke nadąsany z powodu dużych strat do kapitana Garonda.
-Chyba szykuje sie następna bitwa. Powiedział ten sam kapitan gdy wrucił do swojego oddziału.
-Z kąd to podejrzenie kapitanie?
-Generał był troszke nadąsany, a ja go znam i wiem że coś szykuje sie niedobrego.
-Ale jak narazie to niemamy żadnych rozkazów więc wracajmu do zamku.
-Tak jest. Powiedzieli żołnieże kapitana Garonda i ruszyli za nim.
Gdy dotarli doi zamku zobaczyli dziwny spokuj i daleie okrzyki,
Garond pomyślał "czy to znowu te dzikusy najemnicy bięgną aby zginąć?"
Stanął na wieży i zobaczył jakieś okropne potwory których jeszcze nigdy nie widział biegnące do na w prost zamku.
Kapita od razu zaczoł działać, krzykną "zamknąć brame bo coś leci!!!!!"
Strażnicy bez więkrzego namysłu zamkneli brame i przyglądali sie z dość daleka okropnym potorom.
Wyszedł genarał i krzykną do kapitana:
-Co to jest do cholery!!!!??.
-Niewiem!
-Nie drzeć mi sie tu i wysłać łuczników na wieże
-tak jest
I odszedł z przygnębioną miną, ponieważ na samą myśl że musi walczyć z czymś takim robiło mu sie niedobrze.
-Łucznicy na wierze bo ktoś, a właściwie coś atakuje!!
-Oczywiścvie kapitanie
i popędzili na wieże.
jeden z nich zaczą uciekać i wariować ale kapitan go obezwładnił i zabił
-Przykro mi Rodger ale musze to zrobić
-NIE, NIE, NIE!!!!!!!!!!
-TAK!!!!
i przekuł go generał podleciał i sie wydarł na niego że marnuje żołnieży ale kapitan nie zwracał na to więkrzej uwagi.
Po krutkim namyśle zwołał kilku mieczników i zwołał ich, a następnie wszyscy jak jeden mąż zeszli taranem i zaczeli walczyć

Koniec
CIĄG DALSZY NASTĄPI
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Wybacz ale to opo to całkowity niewypał. Zero opisów, dilaogi fatalnie skonstruowane, zero akcji. akcja nudna i się ciągnie.
QUOTE pokuj

QUOTE Dowudca

QUOTE wrucił
dalej? Robisz okropne błędy ortograficzne. Zdania rozpoczynaja sie od małej litery...Nie pisz CD.
0,5/10


QUOTE Jesper11 napisano 19-10-2005, 19:27
  no nie najlepre to opwiadanie ale może być (następnym razem postaraj sie bardziej!!)
omg...
dry.gif
 

Lord Sado

Member
Dołączył
12.8.2005
Posty
398
Ojojoj, totalny brak dialogów, błędy dyslektyku
biggrin.gif
. Znaki interpunkcyjne!!!
Nie pisz C.D. bo i tak napewno nie wypali, hmmm, jaką ci tu dać ocenę może 1/15 i jak? Pozdro i nie pisz C. D.

Aha i jeszcze
QUOTE napisano 19-10-2005, 18:27
no nie najlepre to opwiadanie ale może być (następnym razem postaraj sie bardziej!!)

No, no pięknie co nie?
 

Isgaroth

Member
Dołączył
7.7.2005
Posty
131
Zero akcji, opisów, fabuły, orty, literówki, błędy interpunkcyjne i strasznie krótkie!
QUOTE i przekuł go generał podleciał i sie wydarł na niego że marnuje żołnieży ale kapitan nie zwracał na to więkrzej uwagi.
Po krutkim namyśle zwołał kilku mieczników i zwołał ich, a następnie wszyscy jak jeden mąż zeszli taranem i zaczeli walczyć
Nie myślałem, że w takim krótkim kawałku możne zrobić tak dużo błędów ortograficznych i interpunkcyjnych
mad.gif
! Daję 0,1\10 za to, że chciało ci się coś napisać.
Nie pisz CD.
 

GORN15

Member
Dołączył
13.10.2005
Posty
153
Czy to ma być opo
wink.gif
to coś jest najkrutsze jakie dotąd czytałem już dłuższe posty widziałem
cool.gif
nie wiem jak można zrobić tyle błędów w czymś co nie jest nawet dobrym wstępem hmmm nie pisz C.D aha moja ocena 0/10 nawet za to, że coś napisaleś to ci oceny nie podwyrzesze aha właśnie SAMO OCENA
mad.gif
po co oceniałeś swoje własne "opo"!!!
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
QUOTE Stanął na wieży i zobaczył jakieś okropne potwory których jeszcze nigdy nie widział biegnące do na w prost zamku.
Ha ha ha. A to dobre, "do na wprost"

QUOTE jeden z nich zaczą uciekać i wariować ale kapitan go obezwładnił i zabił
No tak jak ktoś w padnie w panikę to go od razu zabić
dry.gif

W sumie żeby bardziej uzasadnić swoje zdanie co do opo to musiałbym wpisać je całe jako cytat
mad.gif
. Błąd na błędzie i to nie jakieś tam pomylenie ż z rz tylko raz po raz pożeranie liter w co drugim wyrazie. W dodatku żadnych opisów i totalnie drętwe dialogi. Jedne z gorszych opowiadań jakie widziałem
dry.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom