Z jakim levelem do nowego świata?

Status
Zamknięty.

Bender

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
64
Cześć wszystkim!

Chciałem spytać się z jakim levelem wyruszyliście do nowego świata? Bo tak nie wiem czy iść już tam - jestem w 2 akcie, teraz mógłbym do górniczej doliny iść, ale potem po powrocie musiałbym zmierzyć się z poszukiwaczami, a one teraz mocno przypakowały
biggrin.gif
 

cassiel

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
56
ja tam poszedlem z 9 lev ale rzeczywistosc byla okrotna.
biggrin.gif
postanowilem zrobic przynajmniej 14-15 lev. inaczej to nie ma gdzie chodzic... wszedzie jakies potworki - jakis zebacz, albo bandyta z powyzej 60% w mieczach....
 

Bender

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
64
Ja teraz byłem - poszedłem chyba z 10 levelem...troszkę punktów nabiłem i wróciłem. Teraz poszedłem do górniczej doliny - znowu nabiłem punktów, ale nie zrobiłem zadania z dowodami, żeby mi się 3 akt nie zaczął. Teraz mam 15 level i wracam do Nowego Świata:D
 

Kel

Member
Dołączył
3.11.2004
Posty
135
Łiii tam
smile.gif
ja polazłem bodajże na siódmym, skończyłem na 17 magiem ognia, teraz dopiuero ide do Doliny wykonac polecenia Garonda
smile.gif

Tylko nie polecam iśc w 3 rozdziale, bo pokonanie Poszukiwacza..... bardzo trudne :| dlaczego nie polecam? bo mozecie nie wejsc do Khorinis
smile.gif
smile.gif

Pozdro
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
10 level ja polecam bo jak poszedlem to wszysko bylo oki
smile.gif
 

Aaron

Member
Dołączył
14.1.2005
Posty
50
odp

Ja z 9 level wchodziłem do Nowego Świata i muszę przyznac,że miałem sporo problemów.
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Ja wszedłem tam w 2 rozdziale i miałem 13 poziom a wróciłęm z tamtąd z 19. Ale zostało mi tam jeszcze dość dużo potworów których nie mogłem zabić. Teraz jestem w 4 rozdziale i zamierzam wrócić do nowego świata i zabić wszystko co sięrusza (łącznie z magami wody jeśli ich można zabić)
Uważam się za mrocznego palladyna bo zabijam wszystkich.
 

AdAMoS~

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
138
CO wy gadacie, ja mialem 9-10 cos na pograniczu. Oczywiscie ze jak sie rzucisz na pale to zginiesz. Trzeba zblizac sie do potworow i ludzi z rosadkiem, Gdy zdbylem gdzies tak 12-13 level to poszedlem se chyba na bagna, zabilem wszystkie bagienne weze, sporo leveli mi podskoczylo ( po drodze gobliny itp) No i luz. teraz mam 15, orka rozwale ale sie tak na mecze ze szkoda gadac ;] Co dopiero 2
ohmy.gif
. Jak sie bedzie mialo Szpon beliara i lepsza zbroje, no to wtedy mozna chodzic po calym swiecie bez problemu. Ja mam teraz zbroje pirata, ciezka bandyty, no ale przydaloby sie cos lepszego :wink: Robcie wszystkie pobocze questy, oplaca sie.
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Z jakim levelem do nowego świata

Ja poszedłem do nowego świata z 11 levelem i miałem tylko problem w domu uzdrowicieli,bo byłem już tam na 13 levelu i nie miałem zbyt dobrej broni.A aktualnie jestem po zabiciu Kruka i mam 19 level. Zabiłem wszystkien potwory oprócz ognistych jaszczurów na plaży w pobliżu obozu piratów.
 

AdAMoS~

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
138
Te ogniste jaszczury sa jakies nie mozliwe. Raz dostane i zaraz sie jaram i dead :shock:
 

Sarmoras

New Member
Dołączył
11.10.2004
Posty
6
najlepiej isc w 4 rozdziale po wykonaniu zadania z okiem bo jak wejdziesz przed to musisz juz zabic kruka a to dla magow do latwych nie nalezy wiec najlepiej isc w 4
smile.gif
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
A gdyby do nowego świata wpaść dopiero w 5 rozdziale?? Może być fajnie, ale ktoś kto gra w Nk pierwszy raz raczej się nie powstrzyma z pujściem do nowego świata dopiero w 5 rozdziale. Mnie by ciekawość zerzarła i bym poszedł wcześniej.
 

Bender

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
64
Nie byłby to głupi pomysł...ale...najpierw musiałbyś zmierzyć się z poszukiwaczami. A to jak już nieraz mówiłem do łatwych nie należy. Nowy Świat niestety jest przewidziany na drugi rozdział, a potem juz nie ma tam więcej zadań :evil:
 

Kel

Member
Dołączył
3.11.2004
Posty
135
Moim zdaniem to zlekka Piranha przesadziła, że Noc Kruka trzeba przejść, przed rozpoczęciem 3 rozdziału :| Ale z drugiej strony.... może to i lepiej, nie wyobrażam sobie rozwalić Poszukiwacza na 10 levelu
ohmy.gif
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Co do ognistych jaszczurów to jest na nie sposób. Należy przepłynąć do końca zatoki i tam wejśc na skałę . Ze skały strzelić w jednego z nich i wtedy podlecą do skały i będą biegać dookoła niej i wtedy w nie kuszą i możemy spokojnie zejść po kompas Garetta.
A co do zbroi to jest fajna w kwaterze kruka obrona 70 przed bronią i strzałami.
 

Feomethar

Member
Dołączył
31.1.2005
Posty
108
hmmm.... cieńko...cienko

Ja do krainy Jarkendaru.. wyruszylem na 19 poziomie (najemnikiem). w drugim rozdziale nawet nie bylem w Górniczej dziurze
tongue.gif
..... normalnie sielanka... żyć i zabijac
biggrin.gif
ALE... żeby tyle naciosać musialem wybic wszystki stwory :| no minus czarny troll
tongue.gif
oczywiscie... polecam runicznne ostrze... Moja broń;P Ps ja chce grac magiem wody :cry: !!
 

--=DRAGO=--

New Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
21
Ja czarnego trola zabiłem w I rozdziale z 2 poziomem, bo jest na jego pewien sposób
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
odpowiedz do tematu

Ja wszedłem do nowego świata z 10 lvl a wyszedłem z 20 lvl w nowym świecie chciałem wyjść z jak najwyższym z powrotem żeby nie mieć dużych trudnośći z potworami a jeśli chodzi o poszukiwaczy to jeśli masz 16 lvl to powinieneś ich pokonać.
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Na czarnego trola jest fajowy sposób. Kupujesz sobie zwój "zmniejszenie potwora" i żucasz go na bestie. Jest wtedy taki słodziutki mały trolik aż żal zabijać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom