Xardas

Status
Zamknięty.

pawiano

Member
Dołączył
10.10.2005
Posty
31
Witam. Mam problem. Mianowicie nie mogę dostać się do Xardasa. Zawsze jak chcę wejść na górę to nigdy nie ma wejście i nie mogę nawet dojść do niego. (Nie chodzi, że nie ma schodó w wieży, ale że nie mogę w ogóle dojść do jego wieży.) Czy może mi ktoś podać jakiś kod na teleport do Xardasa?


PS Włączyłem konsolkę, ale mam ją całą czarną i nie mogę nic wpisać. Dlaczego?
 

Xombium

Member
Dołączył
9.8.2005
Posty
72
W konsolce wpisz goto Xardas, a jesli masz na czarno itd to w katalogu DATA w Katalogu Gothic 3, zrob folder o nazwie _compiledImage a w nim nastepny o nazwie _Intern. Tworza sie tam pliki jakies tam potrzebne do konsoli. Pozdro
@Down
Jednak bym proponowal wpisac goto, poniewaz szybciej sie doczytuje obszar i nie ma tych mulacych swiatelek i innych duperelek.
 

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
wklep w konsoli

Give It_Teleport_Xardas

i dostaniesz kamień teleportacyjny do wierzy Xardasa
 

pawiano

Member
Dołączył
10.10.2005
Posty
31
Kiedy wpisuje:
Geto Xardas to pisze mi: (coś tam) error: "Geto Xardas": "Geto Xardas"
give it_teleport_xardas to pisze mi: Added 1x (coś tam) (00000000) in player inventory

A jak patrze w inwentarz to nic nie mam. Czy te kody działają na 100% w pełnej oryginalnej wersji? (mam oryginała PL)
 

4r7i

Member
Dołączył
8.11.2006
Posty
35
nie geto tylko goto . A zreszta mapka juz gdzies była w innym temacie i tam była zaznaczona wieza Xardasa
 

Ephant

New Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
29
musisz pójść do tego myśliwego na h z questu z klany wilka; zejdz do wejscia do klanu młota przy moscie i skrec na wschod, pogiedaj wzdluz poludniowej granicy gór tam gdzieś jest jego chatka, dalej wszystko się wyjaśni
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom