Wyzwolenia Miast

Status
Zamknięty.

baleron

New Member
Dołączył
21.11.2006
Posty
5
mam takie pytanie jakie miasta trzeba wzzwolic
- montera
- trelis
- geldern
- silden
- cape dun
- vengard
- klan mlota?
- klan wilka?
- klan ognia?
cos jeszcze ?????????????

Pozdrawiam
 

alex-k6

Member
Dołączył
10.11.2006
Posty
80
Klanów na pewno nie, no bo jak ^_^.

Myrtana:
-Montera
-Trelis
-Cape Dun
-Geldern
-Silden
-Vengard
-Gotha
-Faring

Varant:
nie wiem które bo jeszcze nie zaczynam wyzwalać ^_^
 

Merdion

Member
Dołączył
6.11.2006
Posty
61
do wyzwolenia są praktycznie wszsytkie miasta naet te na pustyni prócz kryjówek koczowników i buntowników oraz nie wyzwala sie jeszcze wszystkich miast i klanów znajdujących sie w Nordamrze ale np jeśli chcesz przejść gre droga innosa to wystarczy że podbijesz wszystkie miasta Myrtany
 

emerytek

New Member
Dołączył
14.11.2006
Posty
10
z wyzwalaniem to się zbytnio nie śpiesz. Jeżeli zaczniesz zbyt wcześnie to potem u każdego wodza orków jesteś atakowany. Nawet atakują cię wodzowie asasynów w Varancie.Tutaj też atakują cię wszyscy orkowie .Nie można pokojowo wykonać zleconych zadań.Np.Gomeza trzeba zabić by zdobyć klucz do świątyni bo gdy jesteś u niego to cię atakują.Co do klanów to się ich nie wyzwala tylko cały Nordmar.(wygnanie orków z Nordmaru) Zadanie to dostaniesz w klanie ognia
 

KolaT

New Member
Dołączył
16.12.2006
Posty
1
Niejaki Jerek z miasta Silden kazał mi przynieść niepamietam ile paczek broni... załatwiłem all co chciał i powiedzial ze gdy tylko dam znak wszyscy pomogą mi.
Zaczeła się jadka ....padali jak psy....ale co z tego jak po paru sekundach sie podnosili... o co kaman ??? ;| Weście mi to wytłumaczcie bo nieczaje.... To jak wyzwolić to miasto ??!! PzD
 

ziomek156

Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
113
lol trzeba ich dobić przytrzymaj PPM i kliknij LPM lub strzel z łuku,kuszy lub użyj magi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom