Wyzwalanie Trelis

Status
Zamknięty.

duzybaal

New Member
Dołączył
29.11.2006
Posty
10
Witam
Mam problem z wyzwolenie Trelis ponieważ już zabiłemm wszystkie orki ( tak mi się wydaje), a nadal po opuszezniu miasta nie pojawiaja sie w niem rebelianci, tyak jak było w przypadkach pozostałych miast i nadal po wejściu do mista jest ta medoldia która się włącza w czasie walki, co mam zrobić ?
Bo właśnie kończe zadania dla Inosa i wyzwoliłem wszystkie miasta, a mam problkem z Trelis i nie chce mi zaliczyć wyzwealania kontynętu.
Z góry wielkie dzięki za pomoc.
PS wesołych świąt
 

Darek_1906

Member
Dołączył
24.11.2006
Posty
37
to chyba jakiś bug, a zabiłeś tych orków w świątyni niedaleko Trelis?? jeśli nie to ich zabij może wtedy zaliczy
 

mat48

New Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
10
Sprawdz teren wokol zamku bo moze jakis ork chcial ciebie zaatakowac ale zablokowal sie, z ich IQ to calkiem prawdopodobne. Moze teleportuj sie w inne miejsce a pozniej z powrotem do Trelis ?
 

d.a.w.i.d

Member
Dołączył
16.11.2006
Posty
77
ja mam ten sam problem tylko wyzwalam trelis bo chce artefakt adanosa ale tak samo wszystkich zabilem (razem z tylorem i tym drugim buntownikem z nemory) ale ciagle jest ta muzyka i nie zalicza jako wyzwolone
 

waldoch123

New Member
Dołączył
30.12.2006
Posty
1
Ja mam problem z wyzwoleniem Geldern zabilem juz ich wodza Grocka ale dowiedzialem sie ze mia miec przy sobie jakes mape ale on jej niema. Wiem ze zadanie dostarczenia tej mapy zleca Xardas ale jeszcze sie z nim nie idzialem ze ta mapa jest mi konieczna do ukonczenia gry?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom