Wywiad Z "b-side"

  • Thread starter Electric_Dragon
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
E

Electric_Dragon

Guest
Jak podaje serwis Risen Info, serwis o grach komputerowych Gamezilla.pl nagrał wywiad z autorem najnowszej zapowiedzi Risena w Play'u - Barnabą Sieglem. Wywiad udzielony moim zdaniem normalnym językiem gracza, bez owijania w bawełnę.

Sporo konkretnych informacji, spostrzeżeń.

Tylko jakiś cierń zazdrości ukłuł mnie, że jest tym jedynym,... na razie
smile.gif
. Zapraszam do obejrzenia

Wywiad
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Mnie trochę zbiła z tropu jedna rzecz. Koleś powiedział że w Risenie byle szczur cię już nie zabije. A czy to nie było fajne w poprzednich częściach (1,2), jak wyzwaniem było pokonać wreszcie z wielkim trudem wilka, ściągnąć futro i opchnąć je? Czy w 1 i 2 bałeś się komuś podskoczyć bo wiedziałeś że cie jedną ręką zabije?

Nie chodzi mi tu o Gothica3 bo w 3 atakowali natarczywie i wilka nie dało się pokonać z całkowicie innego powodu niż w poprzednich częściach
 
E

Electric_Dragon

Guest
ArminaS w wypowiedzi jasno było wspomniane, że chodziło o G3. Kwestia ze szczurami tyczyła się trzeciej odsłony
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Cieszy mnie to, że taka relacja z pierwszej ręki jest tak bardzo pozytywna. W sumie to nie mówi on nam nic nowego, ale zawsze jest to jakieś potwierdzenie stuprocentowe. Chwali kolo system walki, no i dobrze. Z resztą, chwali większość rzeczy. Nie ma jednak podstaw do pochwalenia najważniejszego - fabuły, bo i nie miał jak jej odkryć. A to jest rzecz, w której pokładam największe nadziej i jednocześnie najbardziej się jej boję, bo to będzie decydujący czynnik. Reszta, to już wiemy, że jest w pytę. No ale wierzę w PB, że przygotowali nam dobrą historię.

P.S. Czy ludzie zajmujący się grami zawsze muszą tak wyglądać ;p?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom