Wystapil Blad Z Aplikacja Arcania.exe I Zostanie Ona Zamknieta.

Status
Zamknięty.

herbatkowy

New Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
3
Czesc, wlasnie zainstalowalem G4, ale taki blad wyskakuje zaraz po mignieciu czarnego ekranu, ktory poprzedza uruchomienie gry. Najgorsze jest to ze demo dzialalo wysmienicie. Prosze o pomoc...

Zmienialem czestotliwosc dzwieku na 48k (czestotliwosc probkowania wyjscia, w Realtek menager, mam nadzieje ze to o to chodzilo?)
 

Crossy72

New Member
Dołączył
16.10.2010
Posty
8
Witam mam ten sam problem co herbatkowy więc prośimy o pomoc z góry Wielkie Dzieki
 

lysyn

New Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
4
Miałem to samo. Wszystkie stery przeinstalowałem, bawiłem się dzwiękiem - nic nie pomagało. Jeżeli macie jakies Save'y z gothica 4 Demo czy pełnej wersji angielskiej usuńcie je. Gra się uruchomi.
 

mex

New Member
Dołączył
19.10.2010
Posty
1
mam ten sam problem co koledzy wyżej napisali prosił bym o wyjaśnienie jak uruchomić grę
 

Dzabalera

New Member
Dołączył
3.9.2010
Posty
14
Ten problem występuję chyba dlatego że resztki pozostałości po demie w Rejestrze.. lub zły Crack :)
 

michal.r98

New Member
Dołączył
6.12.2010
Posty
4
ej sory wyskakuje mi bład wystapił problem z plikiem arcania.exe program zostanie zamkniety przepraszamy i co ja mam zrobic dzis se kupilem arcanie i jajo prosze o pomoc !!! i niegralem w te demo pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Poproszę o pełną konfigurację blaszaka
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Microsoft Visual C++ Redistributable
NET Framework
Direct X
nvidia physx

trzeba zaktualizować
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
W takim razie miłej zabawy :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom