Wymarzona Laska :)

Status
Zamknięty.

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Tak się tu zastanawiałem i myśle że
rolleyes.gif
tu jest lekko za sztywno
smile.gif
Prosze w tym temacie opisać wymarzoną lub swoją dziewczyne
smile.gif
laugh.gif
laugh.gif
Bo chyba coś się krępujecie bo takiego tematu nie znalazłem więc żebyście się przełamali ja zaczne : Moja wymarzona dziewczyna powinna mieć długie blond włosy , niebieskie oczy duże (o)(o)
tongue.gif
długie nogi no i to coś co by mnie w niej pociągało : Powinna lubieć pić piwo , czytać książki , zapier**lać na rowerze ile wlezie i kiedyś być sex bombą !!!
tongue.gif
tongue.gif


Ps: Modzi też się mogą wypowiadać
tongue.gif
:p
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
A ja jako Laska też się muszę wypowiedzieć
tongue.gif


Moja wymarzona dziewczyna powinna być inteligentna (żeby rozmowy nie wyglądały tak: Ja:Czytałaś Dostojewskiego? Ona: Yyyyyyyyyyy... wiesz... ja .... nie lubię komiksów
biggrin.gif
), piękna (weź znajdź taką, która by miała obie cechy
sad.gif
), chętna //Ja tam mam 15 i sie jakoś w dziwny sposób domyśliłem
dry.gif
- ozi
A nie powinieneś - Laska
tongue.gif
(userzy powyżej 18 roku życia będą mogli się domyśleć do czego
biggrin.gif
) i powinna mi pozwalać realizować moje hobby (a nie: Odejdź już od tego samochodu!!! Weź mnie do kina!!! Czy inne takie głupoty
tongue.gif
) Ogólnie powinna być dziewczyną, z którą się da wytrzymać dłużej niż 10 minut...
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Hmm... Moja wymażona dziewczyna - lśniące czrne włosy do ramion, oczy niebieskie, talia osy, ładną, zgrabną dupcie
tongue.gif
, ładne nogi, żeby interesowała się sportem, powinna być śmiała i żeby dało się z nią normalnie pogadać. Jeszcze zapomniałem mogła by miec duże, ładne i okrągłe....piersi
biggrin.gif
biggrin.gif
...

P.S fajny temat
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Oh dziękuję za pozwolenie na wypowiedzenie się. Aktualnie jestem w Międzyzdrojach na obozie i wczoraj widziałem w 3D extra foczek
smile.gif
Ale taka jedna była najlepsza w salonie gier. Opisuję więc...
Ciemne włosy, długie szczupłe nogi, drobny tyłeczek
biggrin.gif
, wysoka, ciemne oczy, normalnie syrena, anioł! Boskaaa...

P.S Temat był i sztywno to tu raczej nie jest
tongue.gif
Ale topic not klozet ^ ^`
 

Destroyer

New Member
Dołączył
29.7.2005
Posty
6
A wiec tak w Miedzyzdrojach jest pelno fajnych lasek. Ja i ozi cos o tym wiemy
tongue.gif
. Na każdym kroku można spotkac fajna dupcie. Moja wymarzoną laską jest dziewczyna która zobaczylem wczoraj wieczorkiem. Opis: brunetka, fajnie opalona, fajna dupcia, zajebista sukienka (niezakrywająca całej dupci). No i to wszystko
biggrin.gif


O tak, tak... Coś wieeeeem...
cool.gif
- ozi
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
moja wymarzona laska to ładna ciemnowłosa dziewczyna, szczupła,
rolleyes.gif
ciemne oczy, ladny tyłek, wysportowana, inteligentna
biggrin.gif

mam fart że taką spotkałem !!! hehehehehe



POZDRO ALL
 

Łowca orków

Member
Dołączył
23.7.2005
Posty
33
Wymarzona laska tak na pewno powina być inteligętna szczupła z wielkim biustem.
No i jak piszą inni rzeby nie była wredna najlepiej blondynka z niebieskimi oczami.
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Ja nie jestem już tak wymagający jesli chodzi o wygląd jak kiedyś... Przede wszystkim liczy się charakter.... Dziewczyna musi być delikatna, bardzo miła, wesoła i powinn mnie w pełni akceptować... Jesli chodzi o wygląd to przedwszystkim powinna miec choc jedną z tych rzeczy
- ładne nie koniecznie duże piersi
- mały, tyłeczek - nie może być szeroka w biodrach
- ślicznam sympatyczna twarz o łagodnych rysach

Dobrze by było gdyby miała ona ładną figure.

Na dodatek powinna być jeszcze bardzo drobna... Nie lubie dziewczyn wyższych niż 175 cm ale takie 165 cm i bardzo delikatna i drobna budowa ciała to super połączenie

Mam szczęście a za razem nieszczęście bo znam swój ideał.. chodzimy razem do klasy jest drobniutka, śliczna i ma cudowny charakter w dodatku ma piękne dość duże piersi oraz najwspanialszy tyłeczek jaki w życiu widziałem. Nie sety jakos nie jest dane nam być razem
sad.gif
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Moja wymarzona kobieta to moja koleżanka
smile.gif
Tak jest dobra w każdym calu
smile.gif
Ale nie podbijam do niej bo nie lubie zarywac do koleżanek
smile.gif
Ale dziś na baltach(Dyskoteka dla przp.) Jak sobię z nia balowałem to był koniec
biggrin.gif

Wygląda tak:
-Nizutka tak 160 ma
smile.gif

-Włosy krótkie do ramion ma pasemka i wyglada extra
- Piersi ma fajne takie jakie lubię
- Tyłeczek ma fajniutki jest za co chwycic i to u niej lubie
- Oczka ma niebieskie i strasznie mnie podniecaja

Mam na nią ochote i musze z nią zagadać
smile.gif


A taka wymarzona i nie osiągalna to Carmen Electra
wink.gif
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Popieram zdanie, że najważniejszy jest charakter, ale wygląd to zawsze plus
tongue.gif
. A moja wymażona dziewczyna z charakteru? Przede wszystkim musi być zabawna i musi potrafić śmiać się z samej siebie (nie to że ktoś jej zrobi kawał to ona odrazu na cały świat się obraża
dry.gif
- żałosne). Czyli ogółem poczucie humoru. Tak z wyglądu, to szczupła figura( tylko nie za szczupła) i zgrabny tyłeczek. Oczy najbardziej lubię zielone, ale niebieksie też są spoko. Długie włosy .. taaak ... nie podobają mi się dziewczyny z krótkimi włosami
tongue.gif
. To chyba wszystko, co mam do powiedzenia na ten temat.
Pozdrawiam.
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Moja wymażona dziewczuna powinna być inteligentną, kochjącą mnie brunetką. Powinna też:
-Lubić Pratchetta
-być inteligentna
-dbać o wygląd
-podzielać moje zainteresowania
-nie powinny jej imponować teksty w stylu dresa np. "ja to wczoraj obaliłem dwa wina i puściłem pawia" jakie to niektórym imponują
-być wyrozumiała i wytrzymywać moje napady złego humoru

A jeśli chodz o walory cielesne to powinna być zgrabna, nie za gruba nie za chuda i mieć ładne nogi.
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
U mnie przedewszytkim liczy się charakter i to co dziewczyna ma w głowie. Nie nawidze panienek co palą fajki, albo takich popisujących się i zmieniających swoich chłopaków co miesiąc. Znam parę takich, może i niezłe laski, no ale nie mają w sobie tego czegoś co mogło, by mnie przyciągnąć. Dana dziewczyna musi być skromna i raczej nie wysoka (myślę, że 170 cm starczy, aż za dość). A co do figury to to jest owszem bardzo ważne. Musi być zgrabna i mieć odpowiednie kształy (wiecie o co chodzi). Nie powinna być, anie gruba, ani chuda tylko w sam raz. O szczegółach budowy ciała nie będę opowiadał, bo tu pełno dzieci jest
tongue.gif
 

Lord Vader

Member
Dołączył
8.7.2005
Posty
191
QUOTE tu pełno dzieci jest

No comment

Ja pragnąłbym dziewczyny wyrozumiałej, z poczuciem humoru i takiej co ma coś w głowie. Powinna być rochę aktywna, chodzi o rozmowę. Denerwuje mnie gdy to ja zawsze muszę zaczynać temat, wolę żeby dzieczyna zaczęła, wtedy to rozładowuje napięcie. Figua, tesh ważna, oczywiście to co wszyscy napisali na górze. Taka spox laska

Pozdero
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Hmm no to teraz ja
wink.gif


Więc tak najważniejsze, aby była inteligentna, z poczuciem humoru i miała w sobie to coś. Tak jak pewna Ania
wink.gif
Ideał powinien mieć ciemne włosy do ramion, śliczne czarne oczy, wzrost do 165 cm, ładne rysy twarzy, piekne usta. Odpowiednie kształty(idealna dupcia i ksztaltne piersi) Powinna byc śmiała (ale bez przesady) i żeby nie była córusią tatusia albo mamusi(wiecei o co chodzi) Broń boże nie powinna palić, co do picia, no to czasami w towarzystwie pasowałoby
wink.gif
. Czy juz wspominalem, ze powinna miec w sobie to coś ??
tongue.gif
 

Diego 2005

Member
Dołączył
11.7.2005
Posty
36
fajny temat
tongue.gif
Moja wymażona dziewczyna powinna mieć długie do połowy pleców blond włosy.powinna tez być zabawna,ładna,mądra,spokojna,uczciwa,taka żeby mnie ogrzała
laugh.gif
laugh.gif
[dobra żart
tongue.gif
]w szkole mam taką fajną,i zamierzam ją....ehhkkmmm....to moje sprawy
laugh.gif
laugh.gif
pozdro all.
 

Magellan13

Member
Dołączył
18.7.2005
Posty
36
Moja wymarzona laska powinna byc opalona, miec czarne wlosy do ramion, z 164 cm wzrostu, blekitne oczy, powinna byc szczupla, miec zgrabny tyleczek duzy biust i dobry charakter najlepiej by bylo zeby nazywala sie Klaudia
rolleyes.gif
. Co do charakteru to powinna byc mila, dowcipna, powinna umiec smiac sie z siebie i oczywiscie powinna uwielbiac Gothica
biggrin.gif
. Powinna byc po prostu cudowna w kazdym calu. Mam taka jedna w szkole (ale mam fart, ze mnie lubi)
laugh.gif
. Po prostu bogini, cudo!!
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
Moja powinna miec dlugie blond wlosy m. 160, szczupla, zgrabny tyleczek, duzy biust. Musi byc madra, inteligentna i wesola.


PS. Super temat no closed.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
moja wymarzona laska ... o tak :
1. żeby była chuda ale nei aż za
tongue.gif
może mieć troche sadełka..
2. 170 cm. wzrostu no minimalnie 165 cm ...
3. Blond włosy , niebieskie oczy
4. duże piersi , szeroka pochwa noi troche owłosiona [ale tylko ta część noi głowa inne część nie ;p] {LOOL
biggrin.gif
]
5. żeby tolerowała mój wygląd i charakter
6. Dory wzrok i dobrysłuch
7. Żeby miałą duże pocucie humoru i żeby mnie bezkreśnie kochała
tongue.gif

8. Zeby lubiała ... ten tego wymiane poglądów różnymi stylami {Klasyk , algida , anal , lool i jescze co tam
tongue.gif
wsyztsjei style}
9. Żeby mi Hu*a nieodgryzła
tongue.gif

10. żeby byłą jak normalna dziewczy , lubiła chodzić po sklepach ale żeby nie nalegałą żebym kupował jej masy ciuchów:p
11. Żeby była z mojego rocznika [alem później urozdona] , lub o rok młodsza odemnie lub o 2
tongue.gif

12. żeby była dziewczyną moich marzeń
13. Żeby lubiła zajmować się domem , i żeby nei trwniłą kasy i żeby jej toche od stracych dostawała[lool ja jestem taki nieuk że niewiadomo czy nzajde parce haha]
14. Żeby ubierała się w jeansy lub króciótkie spodenki ew. bardzo krótka mini , stringi lub bez majtek
biggrin.gif
albo taki damskie slipy:D , albo bez stanika albo z takim skąpym
biggrin.gif
[a i żeby miała jędrne cycki które mają ładny kształt bez biusztonosza]
15. żeby umiała jeździć autem [jak aj się upije] i lubiłą terz sama wyić ... żeby nie paliła ani nei ćpała;p
16. żeby miałą taką samą wiare jak ja
tongue.gif

17. Ogólnie żeby była BARDZO BARDZO BARDZO łądna
tongue.gif

18. Żeby miałą ąłdną niezadużą i niezamałą pupcie
biggrin.gif

19. Żeby miałą długie troche za ramiona włosy ...
20. żeby chciała się ze mną ożenić i żeby to byłą miłośc od pierwsezgo wejrzenia ..
to by było na tyle
biggrin.gif

Pozdrawiam Jodełko
PS: a i zeby nazywałą się
ania lub monika
tongue.gif
 

pempuszek zabojca

New Member
Dołączył
1.8.2005
Posty
4
dziewczyna ktora mi sie bardzo podoba i muglbym dla niej zrobic wszystko wyglada tak:::: ma dlugie czarne wolsy jest mojego wzrostu ma duze oczy brazowe posiada wspaniale cialo i jak ja widze to py*a mi spodnie rozrywa
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Hmm...
ja lubie

Brunetki i Szatynki
biggrin.gif

Szczuple niekoniecznie wysokie...
kolor oczy obojetny
sympatyczna, zabawna, inteligentna
umiejaca mnie w jakis sposob docenic za to kim jestem

to by bylo na tyle...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom