Wymagania Sprzetowe

Status
Zamknięty.

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Witam wszytkich serdecznie :)) Juz nie mozecie sie doczekac dodatku do Gothic3? A mysleliscie o
wymaganiach sprzetowych? Czy wasze kompy pociagna ta gre? Nie wiecie czy wydawnictwo juz daly jakies informacje co do wymagan tej gry? Jak Gothic 3 mial takie: To co dopiero ten dodatek! Jak cos to piszcie!
Pozdro:)
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
E tam. Ja myślę, że większe raczej nie będą. Jak już to tylko trochę. W końcu to ten sam silnik graficzny. A kto wie? Może zrobią nawet stabilniejszą grę, która będzie lepiej działała na naszych komputerach od G3.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Co do wymagań to jeszcze ich nie ma, jednak jak twierdza twórcy staraj się jak najbardziej z optymalizowac silnik Gothic 3 zapewniając nam poprawne działanie aplikacji.
Jednak jak łatwo idzie się domyślic wymagania prawdopodobnie będą oscylować w granicach co Gothic 3. Twórcy nadal zastanawiają sie nad wdrążeniem DX 10.
Zobaczymy jak to będzie.
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
To będzie ten sam silnik co G3,więc i wymagania będą te sama,a podejrzewam że nawet i mniejsze jeśli poprawią i dopracują engine,co zapewni znaczną poprawę wydajności.Jest szansa żeby ci którzy wcześniej nie mogli niestety pograć w G3,nareszcie będą mogli sobie w niego pograć :p Wątpię żeby pomysł z DX10 wypalił,bo co podstawke będziemy przechodzić na bibliotekach DX9,a dodatek na 10?To by było dosyć dziwne.od razu rzucała by sie w oczy różnica :huh: Przecież G3 nie obsługuje Dx10,wydaje mi sie że byłoby to głupie rozwiązanie,ale na tyle sie na informatyce nie znam żeby sie tu wywodzić,ale wydaje mi sie to niemożliwe ;)
 

LISEKPL

New Member
Dołączył
1.1.2008
Posty
22
nie oszukujmy się wymagania mogą być większe.PRzypomnijmy sobie Noc Kruka.Zwiększyły się wymagania z 256ram do 512 więc tutaj mogą też się zwiększyć:/.Ale moim zdaniem lepiej zoptymalizują grę i będziemy mieli dopracowany produkt,który nie będzie pobierał gigantycznych ilości zasobów:D.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
LISEKPL G3 już był zbyt wymagający i choćby nawet jego średnie wymagania były dla wielu zbyt duże... Myślę, że twórcy nie chcą ich powiększać i są świadomi tego, że połowa ludzi nie zagrała w G3, bo miała za słaby sprzęt... Choćby nawet dodatek miałby być stabilniejszy itd. to wg mnie wymagania zwiększą się minimalnie, wręcz niezauważalnie, bo to w końcu na tym samym silniku - oczywiście to moje zdanie ;)
Najlepiej jest poczekać jakiś czas na wiarygodne informacje... Założę się, że twórcy podają takie przybliżone wymaganie dużo wcześniej przed premierą dodatku... Bądźmy cierpliwi, jak coś będzie powiedziane, to wtedy możemy się zacząć martwić i rozmawiać na ten temat xD
 
T

Thran

Guest
Po oficjalnych screenach już widać że wymagania będą większe niż mniejsze lub zoptymalizowane bo dochodzą nowe bajery do gry więc wymagania lekko się zwiększą więc niema szans na optymalizacje.
 

LISEKPL

New Member
Dołączył
1.1.2008
Posty
22
CYTAT
Po oficjalnych screenach już widać że wymagania będą większe niż mniejsze lub zoptymalizowane bo dochodzą nowe bajery do gry więc wymagania lekko się zwiększą więc niema szans na optymalizacje.



Wtf? :lol: co z tego jak to są prawie screeny że z gothic 3 :lol: powiadam wam zoptymalizują grę niewydadzą takiego bubla jak g3 pod względem optymalizacji bo ludzie przestali by ufać w Gothica i powiedzieliby że Gothic schodzi na psy co już się zresztą dzieje.

Ten pierwszy tekst był Thrana, więc powinien być jako cytat... Musiałam sama go dodać.. Poza tym mały błędzik Ci się wkradł... ;) I proszę bardziej się starać, bo zrobiło się jedne, wielkie zdanie bez żadnego przecinka itd.
 

juran

New Member
Dołączył
13.7.2008
Posty
8
CYTAT(LISEKPL @ 12-07-2008, 20:54) index.php?act=findpost&pid=189140
nie oszukujmy się wymagania mogą być większe.PRzypomnijmy sobie Noc Kruka.Zwiększyły się wymagania z 256ram do 512 więc tutaj mogą też się zwiększyć:/.Ale moim zdaniem lepiej zoptymalizują grę i będziemy mieli dopracowany produkt,który nie będzie pobierał gigantycznych ilości zasobów:D.



to jezeli g3 ma wymagania 2 gb ram to ty myslisz ze dodatek bedzie mial 4 gb ?
wtedy to moze se pogra w polsce z 2 tysiace ludzi nie wiecej bo taki komp widzialem 7 tysiecy zloty lekko kosztuje i malo kto go ma.
DRX 10 moglby byc nic by nie zepsuł a tylko by pomogl a taki programik to chyba kazdy komu g3 chodzi ma.
a jesli chodzi o procka ja mam geaforce <czy jakos tak> 7600 GT wiec powinien mi dodatek tez pojsc
 

LISEKPL

New Member
Dołączył
1.1.2008
Posty
22
CYTAT(juran @ 14-07-2008, 14:58) index.php?act=findpost&pid=189364
to jezeli g3 ma wymagania 2 gb ram to ty myslisz ze dodatek bedzie mial 4 gb ?
wtedy to moze se pogra w polsce z 2 tysiace ludzi nie wiecej bo taki komp widzialem 7 tysiecy zloty lekko kosztuje i malo kto go ma.
DRX 10 moglby byc nic by nie zepsuł a tylko by pomogl a taki programik to chyba kazdy komu g3 chodzi ma.
a jesli chodzi o procka ja mam geaforce <czy jakos tak> 7600 GT wiec powinien mi dodatek tez pojsc


:lol: :lol: :lol: Po pierwsze muszą się zdecydować na jaki system chcą pisać czy na 32 bity czy 64. Jak na 32 bity to Windows nie obsłuży więcej niż 4 gb (wykrywa 3,25gb czasami trochę więcej) więc wymagania optymalnie nie mogą przekraczać 3gb ramu. Po drugie gpothic nie ma wymagane 2gb tylko 1gb.Co innego jak to chodzi ale tak jest. To samo tyczy się w przypadku gothic 4.
 

tyniec

Debile
Dołączył
9.8.2008
Posty
6
wymagania powinny byc na poziomie G3... przy czym mam nadzieje ze zoptymalizuja silnik, czyli mniej wiecej majac kompa ktory uciagnal G3, pocieszymy sie na nim dodatkiem.
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
No skoro to dodatek to moze byc jak wyprzypadku nocy kruka ze wymagania nie pojde w gore chociarz ten dodatek nie wymaga G3.
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Jak chyba bedą te same ponieważ już nie długo gry bedą opierały sie na tym samym silnikem graficznym
 

Rolland

Member
Dołączył
8.11.2007
Posty
60
Ja na jakiejs stronie czytalem ze maja byc wymagania takie same jak w G# lecz maja zoptymalizowac engine gry bo jak wiecie kodowanie G3 zdziebko im nie wyszlo przez to nawet najlepsza blaszka pocila sie przy G3 ale ten blad ma byc naprawiony.
 

Kubax230

Member
Dołączył
27.4.2007
Posty
35
Hmm.. szczerze? Wydaje mi sie że będą większe. Nie dużo ale większe. Zresztą bez przesady ;)) to nie jest 2006 rok kiedy wszyscy byli zszokowani wymaganiami Gothica 3 xD Teraz nawet wymagania Assasin Creed nikogo nie szokują ;) Jesli Wy teraz się boicie o to czy wam pojdzie dodatek do G3, nie myślcie nawet o graniu w 4 część. :] Poprostu czas zrobić mały remont w swoich komputerach :D pozdro.
 

wrobel154

Member
Dołączył
3.1.2008
Posty
37
CYTAT(Kubax @ 02-09-2008, 15:50) index.php?act=findpost&pid=195274
Hmm.. szczerze? Wydaje mi sie że będą większe. Nie dużo ale większe. Zresztą bez przesady ;)) to nie jest 2006 rok kiedy wszyscy byli zszokowani wymaganiami Gothica 3 xD Teraz nawet wymagania Assasin Creed nikogo nie szokują ;) Jesli Wy teraz się boicie o to czy wam pojdzie dodatek do G3, nie myślcie nawet o graniu w 4 część. :] Poprostu czas zrobić mały remont w swoich komputerach :D pozdro.


Ale jeśli robią go na silniku G3 (starego) to nic specjalnego z niego nie wyciągną, musieli by cały silnik graficzny zmienić... ,a na to im chyba czasu nie starczy;] .. pzdr :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom