Wylacza Sie

Status
Zamknięty.

olo6280

Member
Dołączył
1.1.2008
Posty
44
mam problem z g2 bo mi się zacina a potem wyłącza pokazuje się coś takiego caint file work,data ....... a takie są foldery w programach files w g2....bardzo prosze o pomoc...
A naprzykład w 4 rozdziale "polowanie na smoki" ten rozdział sie nie kończy a zabiłem wszystkie smoki!!!!! :(
W rozdziale 1 jest taka misja "podrzucić list sarze od canthara " a potem iśćdo andre a teraz nie ma tej misji!!!!! jeszcze raz prosze
:(
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Może masz uszkodzoną płytę, spróbuj przeinstalować grę, albo zainstalować ja z innego źródła.
 

olo6280

Member
Dołączył
1.1.2008
Posty
44
latwo ci powiedzieć ja tą gre juz chyba milion razy odinstalowalem.nawet kupilem drugiego gothica2 i tak samo.a plyta jest czyściutka..no moze jest jedna mala ryska.jak z innego zródła????????????????????????????????????
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Czyli coś jest z twoim sprzętem. Być może jakiś wirus, być może windows się "zepsuł"... Podaj parametry.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
CYTAT
jak z innego zródła????????????????????????????????????


Właśnie z innej płyty. Ale skoro mówisz że już instalowałeś z innej, no to chyba nie tu leży wina.
Jak bardzo Ci zależy to format, ale niczego nie obiecuje.
Albo programik Game XP, zauważyłem że jak coś mi nie działa i go użyje to już działa :)
 

olo6280

Member
Dołączył
1.1.2008
Posty
44
windows xp professional
geforce 7200 gs
1024 ram
256 giga na dysku

wirusa ja mam jakiegoś reklamiarza.............. :angry:

nie wiem jak reklamiarza usunąc wczoraj mialem jeszcze trojana ale go nie ma:(

Format ;] Edytuj posty - szczur
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom