Wybór Strony

Status
Zamknięty.

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Ja początkowo pomagałem buntowniką , czyli tępiłem orków wybijałem największe miasta(Za co było złota dużo i xp).Ale z czasem zaczeło mi się nudzić,wolałem sobie powalczyć przeciwko ludzi więc zaczełem gre od początku i tępiłem Buntowników.A potem kompletnie mi się w łbie pomieszało i zaczełem wszystko wybijać czyli byłem obojętny.Gra mnie znużyła i skończyłem swoją przygode z g3.Podsumowójąc gre lubię kończyć jako zły i ponury.
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Moja podejście jest zawsze jednoi takie samo :) Powiem szczerze, że w pierwszej części zawsze dołączałem do jednego obozu - Stary :D Nigdy nie grałem w sekcie ;/ :p Może ze dwa razy zaczynałem w Nowym :D W GII tylko i wyłącznie Najemnicy :D Co do GIII obrałem i zawszze będę obierał jedną i tą samą ścieżkę :p Czyli bycie dobrym i pomocnym ludziom w walce z najeźdzcą :) jakim są Orkowie, spartolone ryje :lol: Wiem, że dla więszkości z Was moje podejście jest kopnięte - co za debil gra jednym i tym samym sposobem, nudaaaa :D Ale mnie to nie nudzi tylko z każdą nową grą jeszcze bardziej nakręca :D Tak więć za Króla i Wolność Ludzkości :)
 

giantgimel

New Member
Dołączył
18.9.2007
Posty
2
CYTAT(Arsil @ 24-12-2006, 18:15) [snapback]130910[/snapback]
Ja chciałem grać na początku po stronie Innosa... ale przełożyłem się na Xardasa. Najbardziej mi się spodobała ścieżka Beliara - totalna eksterminacja!

Co do posta wyżęj: tu nie chodzi o ilość respektu ale ilość zniszczonych miast/wiosek danej frakcji. Respekt nie ma tu nic do siebie (sam grałem po stronie orków mając powyżej 50 respa u buntowników)



grałeś po stronie orków, jak to jast z orkami w Vengardzie i w Nordmarze, czy tam można się swobodnie poruszać (nie zabijając orków)
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
CYTAT
grałeś po stronie orków, jak to jast z orkami w Vengardzie i w Nordmarze, czy tam można się swobodnie poruszać (nie zabijając orków)
Orki tam są złe bez względu na nic. Tj. Atakują cię. Musisz je rżnąć!
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Heh, puki co gram i robie wszystko żeby zrobić na złość orkom ;p Pewnie będę przechodził grę kilak razy, ale na razie jestem ten dobry ;p
 

artistic

Member
Dołączył
24.3.2007
Posty
100
a ja przeszedlem z takim nastawieniem jak zaczynalem G1... smierc okrom chwala ludowi myrtany! wlasnie tak przechodzilem wszytkie czesci mordujac zielone zwierzeta w imie innosa. w g3 trzymalem sie tego. stalem caly czas po stronie buntownikow w nordmarze oczywiscie pomagalem wszystkim klanom a w varancie tluklem asasynow... skonlo sie tak ze
wyzwolilem myrtane spod wladzy orkow
wyzwolilem nordmar spod wladzy orkow
wyzwolilem varant spod wladzy asasynow
i to wszystko jako wojownik ognia wierny innosowi

obecnie jestem w trakcie przechodzenia wszystkiego po stronie beliara :)
 

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
Ja zawsze trzymam z tymi którzy są za Innosem ;) nie wyobrażam sobie innego życia , choć ostatnio planuje się przyłączyć do asasynów :D :D przechodzę już Gothic 3 po raz drugi ,więc chciałbym zobaczyć jak wygląda ich codzienne życie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom