WwW o Nk hahha :D

Status
Zamknięty.

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Nie mogłem napisać w dziale strona bo jest on zarezerwowany tylko dla ADMINISTRATORÓW ( Bez komentarza). Więc chce ogłosić że powstaje strona (autorstwa mojego i cloNe_xx), która będziesz oddana całkowice nk froum itp będzie to samo co wy na to ??
 

Wilk

Member
Dołączył
12.3.2004
Posty
242
Spoko mam nadziej że będzie COOL i mam nadzieje że ta strona co ci podałem przyda sie (adresu nie napisze bo regulamin).
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Nio

Nio dzienki wilk już się przydała już zrobilem dział gothic na wesoło dzienki nie i chyba na tym ta strona się skończy doa mnie :D
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
sorrki Reven ze ci nie pomoglem ale mialem formatke i mi wszystkie programy i takie tam pokasowalo (oprocz sejwow z gothica ma si erozumiec :D )ale fajnie ze taka stronka istnieje mozesz podac adres :?:
jesli na forum nie mozesz to na gg
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Stronka

Stronka jest w przygotowaniu :D ale już nie dużo zostało jest ciekawy dziła gothic na wesoło może macie jakiś specjalne życzenia ?
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Dlaczego miałby niemóc podać adres na forum. W końcu współpracuje ona z moją stroną. Więc adres można podać jak już będzie na serwerze.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Strona

HEhehe wilk chyba nie chodziło o to tylko o adres stronki tej o Nocy Kruka :D:D:D ale też napewno twoje info się przyda :D
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Stronka

No jesszcze nie ma jest narazie na ukończenoiu. A tak przy okazji to niekt nie ma jakiś życzeń odnośnie działów ?
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
zrob dzial (chyba ze jest) z mapa na ktorej beda przedstawione postacie i rozne takie - tak jak jest w solucji na stronce clone_xx
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
dział

Troche nie rozumiem o co chi chodzi może troche jaśniej
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Po długim czasie moge już podac ;P www.nk.end.pl
biggrin.gif
 

Saturas_Strefa

New Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
12
Chciałbym powitać wszystkich starych koleów z gothic site jak widzicie powracam i napiszę tutaj mojego pierwszego posta.

po 1 e mojej solucji gelerthe tam w odpowiedziach quarodona to znaczy mędrzec lub uzczony, po drugie proszę zmienić linka do strony na ----.gamepress.pl, a nie -----.chost.pl (niw chce psuć oglądalności gs) no i mam nadzieję że nastąpiło porozumienie między autorem strony oo nk i adminami tamtej strony gdzie znajduje się moja solucja.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom