Www.gothicnet.shost.pl

Status
Zamknięty.

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Tak, sedecznie zapraszam na tą bardzo dobrą stronkę o Gothicu. Wykonana profesjonalnie szata graficzna + piękne logo robią bardzo duze wrażenie. Zapraszamy również na forum, niedługo powstanie nowa odsłona. Ocena ogólna: 10/10

Pozdrawiam...
 

andre

Member
Dołączył
27.8.2004
Posty
279
O ładnie ją oceniłes.A dlaczego bo ty z swoim forum się przyłączacie d niej.Więc moglby nie oszukiwać i powiedziec prawdziwą ocene dla mnie 6/10
 

Felix

Member
Dołączył
16.6.2005
Posty
61
Niezła stronka Adamin jest miły i wogóle niema spamu a to jest coś.Dobra wystawiam ocene 9/10
PLUSY:
-fajne logo
-Miły Adamin
-bez spamu
-forum spoko nie na freeb

Minusy:
Strona mogał bybyć lepsza
dry.gif
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Szał z stronami, forami o gothicu i gta !!! kolejna strona !!! więcej stworzonych forum ale strona na pierwszy żut oka łądna ale czaerwona szata graficzna nie pasuje do gothica ! szata razi w oczy !!

Zalety:
-Fajne wykonanie
-Fajne logo
-fajne forum
dry.gif


Wady:
-tematyka
-za czerwono

Ocena 6+/10 Życze powodzenia !
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Widać że strona zrobiona nie byle jak. Mi sie bardzo podoba, nawet ten czerwony nie razi tak. ocena 9/10 , a dlaczego a no dlatego że ideał to nie jest...w ogóle to ciężko zrobić coś idealnego
smile.gif
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
hmmmmmm strona nei wyróżnia się jakomś oryginalnościa. a szkoda bo bym ją bardzo chętnie odwiedzał a tak to isnejie wiele lepszych.Ale stronka fajna i mi sie podoba ja daje 8/10
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
QUOTE (Rod_ @ 28-06-2005, 14:17) Szał z stronami, forami o gothicu i gta !!! kolejna strona !!! więcej stworzonych forum ale strona na pierwszy żut oka łądna ale czaerwona szata graficzna nie pasuje do gothica ! szata razi w oczy !!

Zalety:
-Fajne wykonanie
-Fajne logo
-fajne forum
dry.gif


Wady:
-tematyka
-za czerwono

Ocena 6+/10 Życze powodzenia !
Ten portal powstał już dawno, ale dopiero teraz, zaczyna sie rekalmować
cool.gif
. To tak dla wyjaśnienia, zeby nikt nie mówił, że to jest ta "kolejna o Gothicu"
biggrin.gif
. To na tyle, i jeszcze raz zapraszam do częstego odwiedzania
smile.gif
.

Pozdrawiam...
 

Woroszek

Member
Dołączył
9.4.2005
Posty
54
Własnie strona powstała już dawno, dopiero teraz zaczeliśmy ją reklamować!! A co do tła to czerwony pasuje do gothica, a może był by ktoś chętny być redaktorem jeśli tak to kontak

nr gg 5683138 to mój
nr gg Admina 5486763

Pozdro!!
 
R

ReZiWiz

Guest
eh na samym początku byłem tam redaktorem, Admin - milten powinien być pełen uznania bo wie co dla niego uczyniłem
biggrin.gif
No ale, moim zdaniem oryginalna szata, lecz... troszke nie typowe menu, tzn. działy. Dział z kategorii noc kruka z niebieska ikonka. Moim zdaniem to jest zbyt "babskie".

Ocena 7+/10
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
QUOTE (Rod_ @ 28-06-2005, 14:17) Szał z stronami, forami o gothicu i gta !!! kolejna strona !!! więcej stworzonych forum ale strona na pierwszy żut oka łądna ale czaerwona szata graficzna nie pasuje do gothica ! szata razi w oczy !!

Zalety:
-Fajne wykonanie
-Fajne logo
-fajne forum
dry.gif


Wady:
-tematyka
-za czerwono

Ocena 6+/10 Życze powodzenia !
Jeżeli sądzisz że to kolejna nowa strona o gothicu to sie myslisz ona istnieje dosc dawno wystarczy popatrzec na licznik. Strona jest mało zarekalmowana ale juz niedłógo to się zmieni.


QUOTE hmmmmmm strona nei wyróżnia się jakomś oryginalnościa. a szkoda bo bym ją bardzo chętnie odwiedzał a tak to isnejie wiele lepszych.Ale stronka fajna i mi sie podoba ja daje 8/10

Wyróżnia, wyróżnia... np gdzie widziałes przed linkami ikonki "G" albo nie jak loga na karzdej stronie : smok->górnicza doilina->łowca smoków->palladyn itp czy widizałęs w jakims tope na jakiejs stronie taki kamienny krąg bo raczej nie sądze.


QUOTE Niezła stronka Adamin jest miły i wogóle niema spamu a to jest coś.Dobra wystawiam ocene 9/10
PLUSY:
-fajne logo
-Miły Adamin
-bez spamu
-forum spoko nie na freeb

Minusy:
Strona mogał bybyć lepsza dry.gif

Ze wszystkim się zgodze tylko nie z jednym "bez spamu" niestety na forum jest spam i to wielki ale to się zmieni a strona bądzie jeszcze leprza z biegiem czsu niedłógo ruszą prace mające na celu uczynic storne jeszcze leprzą.
 

Woroszek

Member
Dołączył
9.4.2005
Posty
54
A co do spamu to spam jest chyba prawie na każdym forum. Wymiencie mi forum na którym NIEMA powtarzam NIEMA spamu!!
 

Woroszek

Member
Dołączył
9.4.2005
Posty
54
acha teraz chce poinformować iż strona zmieniła adres ale jak wejdzesz na stary to cie przekierowuje!!

I ma nową szate graficzną teraz mamy do wyboru 2 szaty graficzne pozdor!!
 

Inferno3031

Debile
Dołączył
20.7.2005
Posty
68
hmmm....no wiec....strona na pierwszy rzut oka wyglada ok.. postawiona na nieco "zmodyfikowanym" jportalu (ostatnio zalozylem na nim pare stronek i SPOOOROO sie z nim bawilem)..dalej...."g" przy linkach dosc pomyslowe......link do drugiej skorki "wmontowany w ankiete" nie dziala..next...musze pochwalic za bardzo pomyslowe "zablokowanie" poruszania sie po miejscach na stronie usunietych z podstawowego menu (hehehe niezle)...np http://www.gothic.games.pl/infopage.php .....strona bardzo rozbudowana z badzo ładnym bannerem.....mnie sie podoba ze wzgledow i technicznych i estetycznych.....DOBRA ROBOTA
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom