<www.d12zone.end.pl>

Status
Zamknięty.

magmorf

Member
Dołączył
6.1.2006
Posty
82
Jedna z najlepszych stron (oprócz www.shadyattack.com)
o tematyce muzycznej musicie wpaść.
blink.gif
 

Movens

New Member
Dołączył
10.12.2005
Posty
12
Zacznijmy od tego, iż chcąc zareklamować jedną stronę, zareklamowałeś dwie i to hmm jakby to powiedzieć, swoje "rywalki". I ciekawi mnie również jeden fakt, czy ta strona jest rzeczywiście najlepsza, oprócz tej, którą podałeś, bowiem wątpię w to, dlatego że znam wiele stron o tematyce muzycznej i powiem ci, magmorf, że prawie wszystkie są lepsze od tej, którą podałeś. Dlaczego? Otóż z tego, co tu widzę, to 80% stronki jest o Hip-Hopie, Eminemie itd., a nie o tematyce ogólnej i wszystkich typach muzyki, więc na pewno nie jest tak dobra, jak napisałeś.
 

magmorf

Member
Dołączył
6.1.2006
Posty
82
Dloa kogoś kto się interesuje
muzyką
czyli Eminemem, itd.
to ta strona będzie bardzo ciekawa
ale ty jak sie tym nie interesujesz to dla ciebie nie będą todobre tematy
i przagnę zaznaczyć ze są to polskie stronki
bo zagraniczne są o niebo lepsze.
Pozdro
 

Movens

New Member
Dołączył
10.12.2005
Posty
12
QUOTE (magmorf @ 08-01-2006, 15:58) Dloa kogoś kto się interesuje
muzyką
czyli Eminemem, itd.
to ta strona będzie bardzo ciekawa
ale ty jak sie tym nie interesujesz to dla ciebie nie będą todobre tematy
i przagnę zaznaczyć ze są to polskie stronki
bo zagraniczne są o niebo lepsze.
Pozdro
LoL??? Chodzi mi głównie o ten fragment "(...) kto się interesuje muzyką czyli Eminemem (...)" lol, czy ty myślisz, że każdy, kto interesuje się muzyką, musi lubić Eminema? LoL, ja akurat zanim nie przepadam i mam o nim wyrobione własne zdanie. A jeżeli już tak piszesz, no to pisz, że strona jest poświęcona głównie tematyce zagranicznego Hip-Hopu, a ty piszesz "jedna z najlepszych stron o tematyce muzycznej" no to wiesz, wyczerpująca wypowiedź, to to nie jest...
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
W pełni zgadzam się z Movens'em. To nie jest strona o tematyce muzycznej*, tylko o Eminemie i D12
dry.gif
.

* - tematyka muzyczna - chodziło mi o ogólnie o muzyce, czyli każdym jej gatunku (lub chociaż większości)

Teraz oceniając stronę:
Jeżeli ktoś jest fanem Eminema i D12, to strona powinna przypaść mu do gustu. Jest tam sporo informacji na ten temat. W dziale Download jest trochę ciekawych rzeczy. Szata graficzna też jest ładna i jakby " pasuje " do zawartości. Ogólnie oceniam stronę na dobry, chociaż wcale fanem Eminema nie jestem
wink.gif
. Dlatego moja ocena jest w pełni obiektywna
tongue.gif
.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom