Wszystko co tajne i nie tylko

Status
Zamknięty.

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Mhmm... wszyscy? Konieczne to nie jest ale trochę ułatwia sprawę ;]

PS. Chodzi o Ulu-Mulu?
 

Kalen

New Member
Dołączył
12.6.2004
Posty
5
Ur-Shak

chodzi o gothica 2
mozna znaleśc Ur-shaka i jest z tym związane zadanko które dotyczy Hosh-Paka
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Ja jak spotkałem Ur-Shaka to Hosh-Pak dawno wohał kwiatki od spodu kiedy mu to powiedziałem coś tam zaczoł nawijać i poszedł do miejsca gdzie był Hosz-Pak a nam kazał już iść z kolonii bo tu moze być niebezpiecznie. Niestety nie posłuchałem go poszłem za nim a kiedy doszedł na miejsce po zagadaniu zaczoł nawijać, że on zastąpi Hosh-Paka i jeśli nie pujdziemy będzie musiał nas zabić. Ja nie poszłem zaatakował mnie i jednym ruchem miecza musiałem sie pozbyć naszego przyjaciela. (Mogłem sie gdzieś pomylić ponieważ dawno grałem). A zadania od niego nie pamiętam.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
A ktoś z was dokładnie pamięta gdzi można znaleśc Ur-shaka gdyż pierwsze słysze że jest od w górniczej dolinie może ktoś podać jego namiary ???
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Ja jak spotkałem Ur-Shaka to Hosh-Pak dawno wohał kwiatki od spodu kiedy mu to powiedziałem coś tam zaczoł nawijać i poszedł do miejsca gdzie był Hosz-Pak a nam kazał już iść z kolonii bo tu moze być niebezpiecznie. Niestety nie posłuchałem go poszłem za nim a kiedy doszedł na miejsce po zagadaniu zaczoł nawijać, że on zastąpi Hosh-Paka i jeśli nie pujdziemy będzie musiał nas zabić. Ja nie poszłem zaatakował mnie i jednym ruchem miecza musiałem sie pozbyć naszego przyjaciela. (Mogłem sie gdzieś pomylić ponieważ dawno grałem). A zadania od niego nie pamiętam.
Pozdrawiam cLoNe_xx

Aaa, to zadanie xP Mhmm, tak, dokładnie tak to wygląda ;] Ur-Shak jest zaraz przed dawnym wejściem do miasta orków ;]
 

Kalen

New Member
Dołączył
12.6.2004
Posty
5
ja jak rozwiązywałem to zadanie to tez Hosh-Pak juz nie zył. chciałem tylko wiedziec czy Ur-Shak pojawia sie po zabiciu czy przed zabiciem Hosh-Paka.
Ur-Shak znajduje sie koło jednej z kopalni Garonda
a dokładniej to tam gdzie mieliśmy wybić wszystkie zębacze.
Jest on nad kopalnia
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Mnie sie wydaje, że Ur-Shak pojawia się w czwartym rozdziale niezależnie czy zabiłeś Hosh-Paka czy zostawiłeś go przy życiu.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
No to teraz wiem wielkie dzięks a oto kolejny sekrecik zapewne znany w drodze do słonecznego kregu należy skręcić w prawo aż dojdziemy do jaskini w niej są wojownicy ciemności i smocza zgóba w bardzo jasnej otoczce która unosi ją w powietrzu
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
czy ta Smocza Zguba to jakis mieczyk czy jakis potworek (sądząc po nazwie) :?:
 

Ur - Shak

Member
Dołączył
17.6.2004
Posty
143
Smocza Zguba to miecz. Można ją znaleść na szczycie piramidy, niedaleko Trola. (Tego zwykłego, nie czarnego)
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
To o cym mówisz Ur-shak to orkowa zguba smocza zguba jest podczas drogi do czarnego trolla
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
eh

no.... chyba zamkne temat ;/ juz wystarczajaco o tym gawędzimy :D a tak przy okazji :D fajny psot ten ostatni
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom