Wszystko co tajne i nie tylko

Status
Zamknięty.

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Ol piszcie tu wszystkie ciekawe,ukryte,tajemne miejsca jakie znalezliście w g2

Niech Innos rozświetla waszą droge

Ja znalazłem dla przykładu grobowiec za farmą onara w której był pan cienia innubis za statkiem paladynów jest tajna ścierzka a w niej bełty złoto itp... to dla przykładu a co wy znalezliście

Niech Innos rozświetla waszą droge
 

Pogromca zła

Member
Dołączył
13.3.2004
Posty
112
ja znalazłem za Lesterem grób Lothara a w grze jeszcze zył(naszczeście niedługo :lol: )
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
ja tesh znalazlem ten grob - a propos kim byl Lothar w g1 :?: - bo jakos nie kojarze

:arrow: gdy zaczynamy grei wejdziemy na szczyt wiezy to mozna skoczyc sobie z tego przejscia miedy wiezami na dach wejscia - potem skrecic w lewo i za wieza jest martwy koles z kilkoma zwojami
:arrow: na sciezce w dol prowadzacej do Lestera jest za krzakiem jest tesh taki kolo
:arrow: tesh na poczatku kolo jeziorka mamy takie duze iglaste drzewa - idac pod nimi mozna natrafic na trupa z lukiem i strzalami - tesh fajne
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Pamietacie gdze w jedynce byl oboz bandytow do ktorego nie idzie sie dostac w pierwszym rozdziale, jest z nimi jeszcze jakis zwiazany quest , a w GOTHICU 2 nie da sie tam dostac bo jest zawalona droga kamieniami, ale jest sposob by tam wejsc:

Pamietasz jak zaczynales gothica1 na nowo, to jak szles przekraczales brame brales kilof, i widziales taki mostek przejdz po nim i tam byl stary zardzewialy miecz i kretoszczor, tam gdzie lezal ten miecz obroc sie w strone kretoszczora i skieroj swoj wzrok na przwo bedi tam tak skla na ktora mozna wlesc i jak dobrze pojdziesz taktycznie to powinienes sie znalesc w tym okregu bandytow sproboj zejsc tak abys sie nie zabil.
Nic tam szczegolnego nie ma ale mozna powspominac stare czasy gothica1.
8) 8)
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
ja nie wiem czy jest to az tak ukryte ale moge sie podzielic tym - jesli chcialo sie zostac czeladnikiem u ktoregos z mistrzow to kowal Harad dawal zadanie zabicia orka i przyniesienia mu jego broni
z tego co wiem taka bron (lekki topor orkwy - czy jakos tak) mozna kupic u jednego z najemnikow na farmie Onara albo....
... albo wychodzac wschodnia brama i idac na lewo (czyli tam gdzie rosnie wiekszosc ziol Constantina) mozna znalezdz jaskinie gdzie jest dwoch kolesi - na szczescie malo groznych - o imieniach - LEŃ (hehehe) no i w tej jaskini lezy taki sam topor ktory mozna kupic
nie wiem czy mozna to uznac ale napisalem
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
lothar

Nio

1) Lothara chyba w g1 nie ma !!!
2) Ukrytym miejscem może być portal gdy przechodzisz próbe ognia
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
kim jest w koncu ten LOTHAR :?: moze miktos od poczatku do konca to wyjasnic
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Lothar (jeśłi sie nie myle) jest to najbardziej przezemnie nie lubiany Paladyn. Zaraz po wejściu do Khorinis zaczepia nas i zaśmieca głowe przepisami jakie panują w Khorinis. Kiedy chemy ostrzec o niebezpieczeństwie jakie zagrażą Khorinis wyśmiewa nas, że smoki nieistnieją. I jeżeli będziemy to rozpowoidać to zostanie sie wywiezionym do Górniczej Doliny tak jak fundnoł taką podróz Diego. Naszczęście w puźniejszym czasie ginie :evil:
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
aha to jest ten dziad - hehehe mnie to on na samym poczatku rozbawil tym smieszmm dziadowym glosem - wiec zaloze sie ze jsli ktos odkryje ten grob i bedzie mial na tyle zdolnosc skojarzenia to skojarz ze ten Lotha-palladyn ma tak samo na imie jak ten martwy z grobu - ja niestety nie skojarzylem :D
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
a i dz

a idz mi z tym kolesiem ja już odrazu rzuciłem się na wstepie na niego z pionchami oczywsicie dostałem baty :D ale wiecie nei mogełm se odpuśić :D
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
taa jak bede gral Najemnikiem a potem Lowca Smokow bede to pojde do Khorinis i urzadze im tam masakre jak w NO -hehehe -nie nie zartuje ale bandytow od Dextera wytn

czy zauwazyliscie ze dwie ksiegi na wierzy Xardasa zawieraja spis magicznych mixtur ktore mozna przyzadzic - jedna ksiega to mixtury ktore uzupelniaja magie lub zycie a druga ksiega to mixtury ktore zwiekszaja na stale sile/zrecznosc/zycie/mane i mixture dzieki ktorej sie szybciej biega
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Za farmą onara jest stara krypta a w niej stary list niewiadomo do czego i pan cienia Innubis ( chyba każdy o tym wie ) 8) :D
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
ehhe

Innubios ten typek oile nei myle jest w dworze irodatath weś list i podejdz to niego
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Eee raczej nie ten typek jest w krypcie za farmą onara żeby go zobaczyć trzeba rozwalić wianuszek szkieletów i magów oczywiście szkieletów :D
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
eee

eeeee .... to może skojarzyło mi się z innym aniołem ciemności D:
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
W obozie Dextera trzeba iść w lewo i trzymać sięściany a dojdzie się do fajnej ( ukrytej ) jaskini w której jest masa szkieletów i zombich ale nagrody też są niezłe

Ps no wcale ci się nie dziwie że się pomyliłeś Reaven bo ten na dworze wygląda tak samo i jakoś podobnie się nazywa
 

KaCzor!

Member
Dołączył
8.9.2003
Posty
251
Jeśli zawalisz książeczkę podadtkową temu bogaczowi co pozycza kase w porcie to możesz ją oddać jednej z 3 osób , wybaczcie ale już nie grałem w gothica 2 i zapomniałem wszystkie imiona :( ale zaraz instaluje znowu i gram a potem całe wakacej w noc kruka no więc iść do tego hotelu ;) co go paladyni opłacają dla nas i tej baby co jest tam szefową i jej dac to nam da dużo kluczy i powie że to klucz to szczęści czy wiece czemu jak wchodzicie do portu to caly czas prosto , prosto czyli do wody i plynąć caly czas aż dopłyniecie do wyspy pełnej skarbów tylko tam ejst dużo pułapek i jaszczurów śmiesznych ;] Ale warto
 
A

Anonymous

Guest
Sikrety :)

Niewiem czy to moze komus sie na cos przydac ale zawsze cos.
:arrow: gdy wychodzimy z Khorinis od strony targu i idziemy w prawo dochodzimy do schodów . Na prawo za schodami jest farma Akila ale jeśli idziemy w lewo trzymajac sie krawędzi dojdziemy do ciała (szkilet chyba straznika :) ) miał on przy sobie 2 spox pierscienie miksturki i miecz strazy - słaby ale mozna sprzedac za 90zł chyba :)
:arrow: jeżeli zjesz ok. 25 jabłak dostaniesz 1 do siły a jezeli zjesz 50 grzybków (ciemnych) 10 do many.
:arrow: czytajac ksiażki: boska moc gwiazd otrzymasz 10 do many, Te od kupca dziwnych rzeczy :) Kunszt obrony południowców i jeszcze jakas to dostaniesz +2 do posługiwania sie bronią 1 ksiega jednoreczna a 2 dwureczna.
:arrow: Kiedy w 2 akcie spotykasz Diego pilnującego rudy postaraj sie wdrapac na góre za nim. Jest tam cialo jakies zwoje i miksturki.
:arrow: A teraz cos smiesznego :) jeżeli zatakujecie kolesia co sobie sika wyciagnie bron i bedzie walczył sikając :p podajże Bulko albo ten sprzdawca w Khorinis od strony wschodniej bramy
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
No to z tym sikaniem zgadza się raz zatakowałem bulka i lał jak koń i dalej się tłuk a to chyba każdy wie w górniczej doline za orkową palisadą jest tabliczka z pozdrowieniami od mocarnego krasnala ( czy jakoś tak ) i tam gdzie z gornem wybieraliśmy się po kamień ogniskujący w g1 jest teraz składowisko.... ciał
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom