Wspomonienia

Status
Zamknięty.

Gothic*

New Member
Dołączył
27.10.2005
Posty
10
Kiedy ujrzałem u kolegi po raz pierwszy G1 gdzieś trzy lata temu odrazu spodobała mi się grafika i klimat który bezprzerwy trzymał w napięciu. Gra ta stała się moim marzeniem nie mogłem oderwać się od niej. Była ona tak dla mnie realistyczna że prawie zapomniałem o prawdziwym świecie! Polecam tą grę każdemu! Choć uprzedzam ta gra zapanuje nad wami i nie odejdziecie od niej długo nawet bardzo długo ale chyba o to chodzi no nie?
smile.gif
 

@r@gorn

Member
Dołączył
16.10.2005
Posty
36
Wzupełności się z tobą zgadzam Gothic* no ja to można powiedzieć poznałem tą grę u babci raz u niej byłęm i tak się nudziłem bo zapomniałęm swoich gier przywieść to se pomyślałem może babcia będzie miała gry i patrze gothic(oczywiście mój wujek zostawił te gry i komputer babci)pomyślałem może zobacze co to jest nie? zainstalowałem i gram patrze i mówie se ,,Wow super grafa i jaki niezły klimat'' i raz się zagrałem że grałem od 6 do 23 i zapomniałem o świecie.
Tak mnie się ta gra spodobała że się zagrałem
smile.gif
Wogóle polecam gre jest bardzo fajna przepiekna grafa,klimat,postacie, i głosy oceniam to na 9/10

pozdro @r@gorn
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Hehe te wspomnienia. Gdyby nie mój najlepszy kumpel w życiu nie poznałbym Gothica. Pewnego dnia dzwoni do mnie z tekstem, że ma super grę RPG. A że taki rodzaj gier to mój ulubiony to wale do niego jak w dym. Odpala grę i widzę napis Gothic. Myślę pewnie jakiś badziew. I nad tym badziewem spędziłem około 6 godzin u kumpla aż rodzicie zadzwonili do mnie bym wracał do domu
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif


I od tej pory gram w niego i będę grał już zawsze.
 

Moozi

Member
Dołączył
23.10.2005
Posty
260
Tak to prawda nie znam osoby która zagrała raz w Gothica a póżniej zapomniała o nim. To wspomnienie pozostaje. Każdy ale to każdy kto choć raz zobaczył świat Gothica czy to u kumpla czy w jakimś sklepie który promował grę czy też może obejżał jakiś filmik napewno nie zapomniał i nie zapomni tego przez długie lata. Dynamiczna rozgrywka, rozbudowane dialogi i cała reszta zalet Gothica powoduje to że jego świat "żyje". Gra warta poleceniu każdemu jak i dziecku które ma 8 czy 10 lat jak i dorosłemu człowiekowi.No może dziecku które ma 8 lat to nie bo w gothicu występują "troche" niecenzuralne słowa i sceny jak np. u Gomeza (mówie o tych panienkach). Ale poza tym od Gothica nie sposób się oderwać.
PoZdro
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom