Wskrzeszenie Kruka! Help!

Status
Zamknięty.

Bagman

New Member
Dołączył
26.9.2008
Posty
4
otóż sprawa wygląda tak:
bawiłem się kodami i niechcący zabiłem kruka... na amen. zrobiłem to zanim przystąpiłem do obozu a potem przez przypadek zapisałem grę na starym save...
czy da się go jakoś wskrzesić?! kody, zmiany w plikach, COKOLWIEK?
bo nie chce mi się grać od nowa a bez Kruka nie ukończę I Rozdziału : P




słyszałem iż można go przyzwać konsolą... ale insert Kruk ani insert Raven (kruk po angielsku dla tych co słabo umieją ; P) nie działa ; <
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
wejdz w jego ciało przyciskiem "o" a nastepnie wciśnij klawisz F8,powinno podziałać.Mam nadzieje że mogłem pomóc.
 

Bagman

New Member
Dołączył
26.9.2008
Posty
4
CYTAT(Dzyl @ 26-09-2008, 23:27) index.php?act=findpost&pid=197455
wejdz w jego ciało przyciskiem "o" a nastepnie wciśnij klawisz F8,powinno podziałać.Mam nadzieje że mogłem pomóc.

tylko że jego ciała już nie ma ; x
 

Dziqus

New Member
Dołączył
21.9.2008
Posty
1
Musi być. Spróbuj wczytać aktualnego save'a jeszcze raz i idź do ,,siedziby'' gomeza.
Kruk powinien leżeć po prawej stronie tronu. I tak jak powiedział kolega
wciskasz klawisz ,,s" i w oknie statystyk wpisujesz ,,marvin" wychodzisz jeszcze raz przyciskając ,,s"
i F8. Powinno podziałać. Spróbuj i napisz czy podziałało.
P.S
Jest jeszcze jedna możliwość.
Kiedyś zabiłem kolesia niechcący a później się okazało,
że bez niego nie ukończę gry...
Znalazłem go w lochach.
Pozdro.
 

Bagman

New Member
Dołączył
26.9.2008
Posty
4
CYTAT(Dziqus @ 27-09-2008, 11:42) index.php?act=findpost&pid=197477
Musi być. Spróbuj wczytać aktualnego save'a jeszcze raz i idź do ,,siedziby'' gomeza.
Kruk powinien leżeć po prawej stronie tronu. I tak jak powiedział kolega
wciskasz klawisz ,,s" i w oknie statystyk wpisujesz ,,marvin" wychodzisz jeszcze raz przyciskając ,,s"
i F8. Powinno podziałać. Spróbuj i napisz czy podziałało.
P.S
Jest jeszcze jedna możliwość.
Kiedyś zabiłem kolesia niechcący a później się okazało,
że bez niego nie ukończę gry...
Znalazłem go w lochach.
Pozdro.

a gdzie jest wejście do lochów?


ps. jego ciała nie ma ani koło Gomeza ani tam gdzie go zabiłem.
 

Mertol

New Member
Dołączył
25.9.2008
Posty
5
lol sprawdź w lochach wejście jest obok kuźni Stone'a tam wchodzisz idź prosto, na końcu sali skręć w prawo i tam masz lochy jakby co sprawdź w celach czy nie ma za drzwiami ale powinien być leżeć tam



Albo jak jesteś przed siedzibą gomeza obok szubienicy jest krata na dole są lochy a pod kratą jest taki słup może tam będzie

jak go nie będzie to zacznij grać od nowa co ci szkodzi skoro jesteś w I rozdziale :p
 

Rusel

New Member
Dołączył
3.8.2008
Posty
15
Ja mam na to sposób. Włącz nową grę i na kodach idź do siedziby Gomeza. Namierz Kruka i ciśnij T. Gdzieś powinien pojawić się kod na niego. Wczytujesz swojego sejwa wpisujesz ten kod i na tyle żeby przejść to wystarczy.
 

kapi-zaleszek1

New Member
Dołączył
27.10.2008
Posty
1
CYTAT(Bagman @ 26-09-2008, 20:53) index.php?act=findpost&pid=197449
otóż sprawa wygląda tak:
bawiłem się kodami i niechcący zabiłem kruka... na amen. zrobiłem to zanim przystąpiłem do obozu a potem przez przypadek zapisałem grę na starym save...
czy da się go jakoś wskrzesić?! kody, zmiany w plikach, COKOLWIEK?
bo nie chce mi się grać od nowa a bez Kruka nie ukończę I Rozdziału : P




słyszałem iż można go przyzwać konsolą... ale insert Kruk ani insert Raven (kruk po angielsku dla tych co słabo umieją ; P) nie działa ; <




na konsoli iak będzie pisało kruk rzadnych F2 tylkoklikasz o i F8 potem na siebia o i iestesi sobą tyo jest zamiana ciałami a F8 to regeneracja życia i many
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom