Wrak Samochodu W Jarkenarze

Status
Zamknięty.

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Zacząłem ostatnio znowu grać w G2:nk. Będąc w jarkendarze postanowiłem znaleźć wszystkie skarby Grega. Nie chciało mi się chodzić po całej mapie to przy pomocy kodów zacząłem latać(F8). Lecąc nad jakimś płaskowyżem niedostępnym do dojścia bez kodów natknąłem się na wrak samochodu. Trochę mnie to zaskoczyło ale cóż...;d

Oto screen:

wraknk.jpg

A tu mapa jakby ktoś chciał sprawdzić sam;)

mapank.jpg


jak ktoś to już znalazł i był taki temat to usuńcie to;d
EDIT:
niechcilo mi się szukać;p
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
Nie no, milenijne odkrycie...ale niestety nie twoje, bo ktoś to już odkrył (pewno zaraz po premierze), a potem co jakiś czas na forach ktoś odkrywał (i widzę, że nadal odkrywa) to po raz kolejny :D

Przykro mi, nie tylko ty latasz na F8 po Jarkendarze, było szukajki użyć - "wrak" w tym dziale mogło być użyte tylko w jednym kontekście, bardzo łatwo byś znalazł dziesiątki takich tematów czy postów.

Pozdrawiam.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Ameryki to ty nie odkryłeś :). Ale skoro to już znalazłeś to poczytaj karteczkę na tym samochodzie. Jest od twórców gry. Brzmi : "zawsze chciałem zrobić grę o samochodach" :).
 

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
Taaak. Widziałem na YouTube jak gość bez kodów tam wszedł bo było tam coć jak " niewidzialny most ". Nieduże odkrycie ale fajne :).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom