[WoW] Darmocha :D

Status
Zamknięty.

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
Czy ktoś zna jakies strony z których da sie ściagnąć bete WoW'a i serwery na których da sie grac za darmo to niech mi podpowie(słyszałem ze ju takowe sa )
smile.gif
.Aha i jeszcze jedno jak zamierzacie mi mówic ze to piractwo itd To nie mówcie
smile.gif
 

Qaq

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
72
te servy to lipa ;]
są trochę upośledzone, powiedziałbym
biggrin.gif

połowy NPC nie ma, dialogi i questy też w strzępkach, potworów mało, cziterów dużo... ale co kto lubi ;] może się pojawią wkrótce jakieś profesjonalne servy ale póki co to ja bym na takich nie grał
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
A znasz jakies konkretne czy tylko tak jak ja slyszałes o nich,bo że są lipne to ja wiem ale tak chce se looknac.Daj jakis konkretny link. ;]
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
QAK-Ten link co dałes to jest CIĄGLE Offline,a jak próbuje wejsc na strone ich to mi wyskakuje golizna
tongue.gif
.Zna ktos Polski serv i adres skąd moge ściągnąć bete WoW'a??Tą do której nie trzeba CDKEY'a zeby grac :]
 

Qaq

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
72
no juz jest offline ale dzialala jak postowałem ;]
 

wladek

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
66
Czy sie da ???

Chciałbym sobie pograć w tego WoW ale nie wiem czy mi odpali na mojej skromnej neostradzie na łączu 160 kb :?: Bedzie sie dało grać na takim słabym łączu :?:
 

Qaq

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
72
raczej tak...
twórcy się zarzekają, że pojdzie nawet na modemie więc spoko
lagi będą takie jak w innych grach online
 

wladek

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
66
fajnie że powinno iśc!!

Bardzo sie ciesze że powinno mi odpalić na moim łączu teraz tylko musze mieć jakiegoś torenta bo tam gdzie FaTtaLitY zamiescił linka z tym jak grać za darmo jest link i torent ale coś mi on nie działą nie chce mi ściągać więc byłbym bardzo wdzięczny za podanie mi jakiegoś linka z torentem żeby ściągnąc WoW a góry dziękuje
biggrin.gif
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
Tam jest problem że nie wszytki linki działają.Patcha 1.2.4 ja ściągnałem próbując zalogować sie na oficjalny serw (jak wpiszesz dane w becie i spróbujesz sie zalogować to ściągna ci sie patche).A jeżeli chodzi o pozostałe Linki to W google.pl wpisz sobie nazwe i tam na 100% znajdzie ci forum z linkiem.Pozdro!


Jeżeli chodzi o Instalke WoW'a to nie zawsze jest dostępna bo pobrać ją musisz z kompa gościa,Spróbuj innym razem a na 100% wreszcie trafisz.
 

wladek

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
66
WoW

Własnie zapytałem w googlach i długo nie musziałem szukać dzięki za rade
biggrin.gif
Fajnie że sie ściąga tylko że na moim łączu to bedzie sie sciągało bardz ale to bardzo długo :evil: ALe spoko mam dużo czasu
biggrin.gif
Może za 2 tygonie już sobie zagram
biggrin.gif



EDIT: Pomocy
mad.gif
Ściągłem sobie WoW zrobiłe tak jak w instrukci (ten link co dał FaTtaLitY ) zainstalowałem gre zrobiłem tak jak w instrukcji i chcę sobie gre uruchomić
biggrin.gif
a tu mi pisze żę nie mam directx 9.0c i że musze go instalować więc odrazu na obraz płyty i wchodze do folderu z Directx zaczynam instaować i jak mi kopjuje pliki to mi wyskakuj błąd że nie moża skopiować jakiegostam pliki
sad.gif
Ściągnołem sobie z internetu też directx 9.0c i to samo co z tym co jest na płycie
mad.gif
Pomóżcie mi prosze
sad.gif
sad.gif
 

Khael Thas

New Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
19
Jak ktoś zna IP dobrego servera, to niech napishe, bo gram na Russkim serverze, który często sie psuje
mad.gif
Lubię WoW i ciągle gram .. ale gdy został wprowadzony patch 1.4.0. coś sie zjechało
mad.gif

Moje konto dalej istnieje, ael wątpie, aby udało mi się odzyskać mojego
Tauren-Shaman 32 lvl
mad.gif
mad.gif


Teraz w ogule nie moge grać i szukam jakiegoś serva ...
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Pytanie do grających w WoW-a(znowu głupie):
Czy aby zagrać na darmowych(pirackich) serwerach trzeba wykonać te wszystkie czynności co podał Fatality. Czy mając gre normalnie można grać na darmowych? Jak to ztym jest prosze o doinformowanie mojej skromnej osoby. Z góry thx
 

wladek

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
66
A ja nie wiem jak odpalić tego WoW
wink.gif
W panel control wybieram sobie serwer rejestruje sie na stronie i daje na play i nic sie dalej nie dzieje
ohmy.gif
Co robić
unsure.gif
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
Może problem tkwi tu w nie posiadaniu odpowiedniej wersji gry.Na przykład mając 1.2.3 wchodzisz na serwer wymagajacy 1.2.4. I to jest oczywiste że się gra nie włączy.
P.S juz dawno nie grałem więc juz nie jest tak obyty i to co mówie to tylko przypuszczenia
wink.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom