[WoW] Beta Test w Europie

Status
Zamknięty.

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Jest teraz Open Beta w Europie więc może ktoś gra i można było by sie spotkać i po wybijać jakieś potworki razem.
Moja postać to Nocny Elf (Druid) Level 10. Jestem na tej wyspie gdzie zaczynają elfy
biggrin.gif
. Wątpie aby ktoś grał jeszcze z tego forum ale zapytać można
biggrin.gif
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
A jakieś konkretne dane? Gdzie się zapisać, czasami nawet i ja odczuwam potrzebę zrobienia z potworów krwawej miazgi
tongue.gif
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
To jest do osób co grają zapisy trwaly tylko jeden dzień 29 stycznia. I tylko wtedy można było zakładać konto.
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
To jest do osób co grają zapisy trwaly tylko jeden dzień 29 stycznia. I tylko wtedy można było zakładać konto.

Ja mam o tyle szczęście, że jedna z moich znajomości dała mi passy do swojego konta którego używać nie będzie, zapewne ze względu na rozmiar instalki : p

Więc cLoNe - najprawdopodobniej wkrótce do Ciebie dołączę ;]

PS. Tylko zapodaj link do website'a WoW'a albo lepiej samej instalki ;]
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
http://en.wow-europe.com/
Tutaj można ściągnąc WoW jest w 3 językach. Na stronie głównej bo praktycznie nie ma tam działów są linki do nich. To fakt jednak trocher zajmuje 3.5Gb jak dobrze pamiętam ale szybko sie ściągało.
smile.gif


Mój druid ma już 11 level a ja nie wiem gdzie sie nauczyć przemiany w niedzwiadka :/ Bo można od 10
biggrin.gif
. No cóż ide próboować
biggrin.gif
 

Malcolm

Member
Dołączył
30.1.2005
Posty
66
A niewiecie czy bedą prowadzone jeszcze jakieś zapisy na "darmowego" bo ma WoW ale niemam konta szukałem perzez miesiąc jak sciągnełem ale i tak sie nie udało...
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
wejdz na strone wowa w gry-online.pl/ ja dobrtze pamitam taki adres www.wow.gry-online.pl może ktoś ma jeszcze kotno do dania. Na froum sie ogłaszali z czymś takim
smile.gif
 

Qaq

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
72
Ja ze swojej strony chciałbym was zaprosić na server 11
biggrin.gif

mamy tam polską gildię, serdeczna atmosfera wśród aliantów ;] dla hordy mamy tylko miecze ;]
jeśli ktoś jest chętny to pisac ;]
 

Efremz

Member
Dołączył
9.10.2004
Posty
390
Miałem więcej nie pisać- ale skuszę się : ). Jasne, że gram w tą betę!!! Server- 12 . Kilka postaci (Elf- Hunter 13 lvl, Troll Mag 10 lvl i Tauren Shaman 9 lvl (i rośnie ^^) ) Gówniane postacie, ale nie mam za bardzo czasu na granie
wink.gif
. Aha i jesczze cuś- obecnie gram owym taurenem, imie - Erutan (jak gra ktos na 12-stce to wisp me)
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Kurde ja nie wiem nawet na jakim gram. Ale moja postac ma name Dexter
biggrin.gif
. Jakby co
 
A

Anonymous

Guest
wow

Ja gram jeśli to jeszcze aktualne moja postac...no włąsnie nie mam postaci chyba bede robił taurena druida
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom