Wormsy

Status
Zamknięty.
Dołączył
5.10.2005
Posty
264
Ja nie wiem jak mogły ci sie spodobać Worms 3D. Dla mnie to chyba była najgorsza wersja. Kompletnie niedopracowana kamera ( to tylko jedna z wad ). Nie grałem w inne części Wormsów 3D ale już wole grać w World Party niż w 3D.
Ja nikomu nie polecam tej gry.
 
Dołączył
1.11.2005
Posty
108
Wojowniku steropwanioe kamerą było proste jak drut troche gorzej w 3D mi sie strzelalo z bazuki rzucalo granatami itp ale latwo sie strzela z broni palnej i latwo sie poslugiwalo bronia biala bazuki i granaty hmmm przeznie czasami mialem wpadki w sparingach.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Według mnie, co oczywiście jest tylko i wyłącznie moim zdaniem na ten ciekawy temat
biggrin.gif
jest, że Wormsy bardzo dużo straciły na wejściu w 3D. Takie jest moje zdanie, bo mi o wiele lepiej grało się w Wormsy jak były jeszcze 2D. Teraz to one więcej straciły niż zyskały. Myślę, że nawet kolejne części niewiele dadzą. Jak by wrócili do 2D to Mozę uratowaliby serie.
sad.gif
To tyle.
 
Dołączył
5.10.2005
Posty
264
Hej Dekker przeczytaj sobie jeszcze raz mojego posta. Napisałem że kamera jest niedopracowana a nie że trudo sie nią posługiwać. Niemało razy grałem w te Wormsy i chodziło mi o to że np. przeskakujez miejsca na miejsce i to przeszkadza. Niewiem możliwe że miałem coś uszkodzone ale w to wątpie.
ph34r.gif
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
Wormsy... Temat rzeka. Mi najbardziej podobało się Worms Armageddon, i wszystkie części przed nią. Worms World Party to niemalże to samo co Armageddon. Worms 3D - nie wiem dlaczego nie podobały mi się zbytnio. Powód : zła praca kamery, BUGI, niedoróbki w grafice. Ale pograc, jak w każde Wormsy, się dało
biggrin.gif
. Nie sięgnąłem ani po Worms : Forts , ani po Worms : Mayhem (o ile wyszly, nie wiem ;] ) więc o nich się nie wypowiem.
Ale cała seria jak najbardziej w porządku, a szczególnie multiplayer.
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Wormsy są fajne. do tej pory gram w World worms party, a 2d to była najlepsza grafika do tej gry. grajc w 3d musiałem sie przywyczaiać do wszystkiego od nowa, co jest moim zdaniem beznadziejne. WWP to moim zdaniem najlepsza cześć z tych wszystkich. żadnych przygód nie miałem, no może poza tym że z kumple siekaliśmy sie coś około 3 godzin..... to była zabawa
 

Konfistador

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
246
Moją przygodę z wormsami zacząłem od worms armagedon. Co mogę powiedzieć o tej grze? Jest to grazręcznościowa i można się przy takiej gierce odprężyć i wyluzować. Gra jest naprawdę bardzo ciekawa a i można grać w nią przez sieć, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem gdy nudzi nas single player i gra z komputerem. Duży wybór bronie, najlepsza to armagedon. Zbieramy paczki z broniami i apteczkami. Gra jest naprawdę bardzo fajna i polecam.


pozdrawiam
tongue.gif
 

DJMateusz

Member
Dołączył
20.10.2005
Posty
54
Tak wormsy to super gra szczególnie dla dwuch osób. Raz miałem fajnaprzygode żuciłem granat w wormsa on wybuch worms poleciął na mine znowu wyrzuciło go w powietsze i znowu na mine... I tak zaliczł 4 miny to było w worms word party
 

Dark Palladyn

New Member
Dołączył
13.11.2005
Posty
17
Worms Armagedon.To jest gra w którą grałem na PlayStation jak i na PC.Podoba mi się ta gra.Bierzesz kij bejzbolowy i fundujesz komuś bilet lotniczy w jedną stronę
tongue.gif
Worms World Party też ma wiele fajnych cech,ale Armagedon mi się bardziej podoba.Największym zje.....em jest WORMS 3D.Taka super gra jak całonocny seans filmów z lat 60.A WORMS:FORTS.....
dry.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom