World Of Warcraft: Polish Plague

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Wkrótce po Cataclysm światło dzienne ujrzy nowy dodatek do WoWa! Baśka, Rysia i Krysia spod bloku udzieliły informacji o ficzersach nowego WoWa. Już jest alpha i kilka buildów!

4.0.12823
Nowy kontynent: Poland
Nowa rasa: Polak
4.0.13991
Stolica Polak: Warszawa
Nowa klasa: Menel
Menel buildy: Perswazja, Wyzywanie, Kradzież
Nowa profesja: Żebrak
4.0.27781
Nowa profesja: Pickpocketing (teraz jako profesja, u rogue pozostaje bez zmian, natomiast u Polaka jako profka)
Nowe raciale dla Polak: +15 Pickpocketing, Throw Błoto (Channeling, throws bunch of swears at the enemy, decreasing his chance to hit by 5%), +5 żebranie
4.0.28991
Nowa Hero Class: Moherowy Beret
Moherowy Beret zaczyna w Torun Citadel z 55 levelem. Coś jak DK, tylko że ich mistrzem jest Ojciec Dyrektor. Gracz zaczyna w szaliku i spódnicy, podczas questów, w których trzeba wyzwolić świat od szatanów i masonów z TVN, zbiera się cienkie moherowe itemy.
4.0.30000
Klasy dostępne dla Polak: Warrior, Rogue, Mage, Death Knight, Menel, Moherowy Beret
Nowy instant raidowy: ulica Wiejska, final boss Donald the Broken Tusk. Dropi tier 14 "Political hajer"
4.0.31981
Nowy raid: Torun Citadel, final boss Ojciec Dyrektor. Dropi Tier 15 "Moher Set" i broń "Laska of Infinity Anger"
Nowy tytuł za achievement "Radio ma w ryja" (defeat Ojciec Dyrektor in 25 man hard mode)- <nick> the Neverendless

Więcej info już wkrótce
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
żart czerstwy a'la strasburger, jak ktos nie gral w wowa nie rozkmini, a jak gral to i tak raczej go nie rozśmieszy...
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
ja tam w WoW'a gram i jakoś mnie nie rozśmieszyło
V postaraj sie bardziej
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Ne rusza mnie. zwłaszcza że właśnie skończyłem raid ;] kiepskie, aczkolwiek motyw z ojcem rydzkiem jest spoko nawet. ale poza tym raczej wytyka wady naszego narodu niż bawi. z resztą wady które powoli zanikają.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Macie kiepskie poczucie humoru ; ]
Nie powaliło na kolana jak dobry kabaret, ale pośmiać jest się z czego, nvm.

Tak po za tym to V, zmień dilera ; p
 
Do góry Bottom