Wkręć Znajomych :d

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Znalazłem fajną stronkę, dzięki której możecie wkręcać znajomych.

Jeśli chcesz wkręcić kogoś znajomego wystarczy że wejdziesz na poniżej podany link, a następnie wpisujesz Imie, Nazwisko, Wiek, Miasto, zaznaczasz temat w który chcesz daną osobę wkręcić. Potem wystarczy zaakceptować regulamin i mamy link do wygenerowanego newsa który możemy wysłać innej osobie.

http://oniet.o0o.pl/ - Link

Możecie potem napisać jak zareagowali wkręceni znajomi xD.
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Widziałem tą stronę i mój kuzynek dał się nabrać xD Teraz zrobię siostrze i zobaczymy co będzie :p

Powiedziła mi: "weź mnie nawet nie strasz" :D Dałem dealer natkotyków.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Rangiz, czy ja Ci tego przypadkiem nie pokazałem? Bo ostatnio to wysyłałem właśnie kolegom i koleżankom xD. Reakcje były różne. Jedni się śmiali, inni nie wiedzieli o co kaman, a jedna z moich koleżanek mnie do sądu za to chciała podać :D. Mam też podobną stronkę:
https://profil.interia.pl/lavira2/wikilavira/ - mniej opcji sabotażu niż u Ciebie Rangiz, ale też dobre ;p. Takich stron jest masa. Osobiście nie dałem się nabrać gdy mi to kolega przysłał ;p.
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Stronkę oczywiście znam, kiedyś dałem się wkręcić, ale tylko raz :)
Potem parę razy wysyłałem znajomym takie newsy, reakcje były różne- od śmiechu, przez zaskoczenie, po prośby o skasowanie tego ;]
Generalnie fajna zabawa, ale na krótką metę.

Pozdrawiam
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Hehe,fajna stronka ;D zrobiłem kawał koledze że niby jest dealerem narkotyków.Wysłalem mu na gg link,znając jego to pomyśli że to prawda :p
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
haha ta stronka rządzi :D dzięki.. już się 5 osob wkręciło (w tym juz sie jedna nie odzywa ;/) ale ubaw jest naprawde niezły ;p szczególnie jak kumpla starsza zobaczyła artykuł o dilowaniu hehe :D

polecam pozdro
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Hehe, super stronka, wkręciłem koleżankę z klasy jako prostytukę :lol:
Ale się przeraziła xD
 
Do góry Bottom