Witam Wszystkich

Dzabalera

New Member
Dołączył
3.9.2010
Posty
14
Witam !
Mam na imię Konrad , Mam 15 lat i mieszkam w Warszawie .
Uważam się za Wielkiego Fana serii Gothic wielokrotnie przechodziłem 1,2NK,3,3Zb lecz najczęściej wracam do G3 (Z powodu otwartego świata ) oraz G2NK ten klimat wali na kilometr(W pozytywnym tego zdania znaczeniu ) ;) Mam nadzieję że Nowy Arcania a Gothic Tale będzie kontrowersyjną grą i każdemu się spodoba !

PS: Swoją drogą stronę odwiedzam już od dobrego roku ! I jestem zachwycony jej prowadzeniem naprawdę wielki Szacunek ! Pozdrawiam i mam nadzieję że zostanę z wami długo !:)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Zakładam ,ze zapoznałeś się z tym tematem, jednak profilaktycznie ci podsyłam.
http://gothic.org.pl/forum/index.php?/forum-84/announcement-6-co-w-trawie-piszczy-temat-dla-nowych-uzytkownikow/


Skoro jesteś już tutaj od tak dawna czemu nie skusiłeś się wcześniej odezwać ? Albo co skłoniło cię do odezwania się w końcu :)

Witam serdecznie
 

Dzabalera

New Member
Dołączył
3.9.2010
Posty
14
Temat czytałem lecz, dziękuję za podesłanie linka :) Wolałem być Anonimowy . Teraz postanowiłem zarejestrować się bo widzę że Forum jak i Strona bardzo szybko się rozwija .:) Czego Gratuluję i jestem Pełen Podziwu !:)
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Hej.

Stosuj się do regulamin i pisz w języku polskim. Baw sie dobrze.
 

Razor13

Member
Dołączył
25.8.2010
Posty
55
Cześć .. Przestrzegaj regulaminu , baw się dobrze i zostań z nami na dłużej :p Pozdrawiam VerX
 
Do góry Bottom