Witam Witam.

Cr4sh3r

New Member
Dołączył
9.12.2007
Posty
8
Witam wszystkich forumowiczów! Jestem tutaj nowy, jak wiadomo większość z nas znajduje się tutaj z powodu iście Zuegj i ave satańskiej gry- GOTHIC. Jestem fajnem od 2002 gdy kumpel naopowiadał mi o tej grze. Porzyczyłem więc natychmiast i... zrobiłem miesiąc przerwy myśląc że mam buga że broni wyciągnącie nie mogłem. Powód- kto by wpadł na w+ctrl? Heh odtąd mam wszystkie częsci Gothica oryginalne, przelatane i zrysowane z calym szacunkiem dla tej wspaniałej gry, oczywiście obecnie przeszedłem wszystkie części choć nie na wszystkie sposoby (mag ognia teraz w G2 NK XD).
Lubie: Giganty Kaczor Donald sie kłania XD,Władce Pierścieni i podobne (hobbit,silimalirion, dobrz pisze? XD) Star Wars, Mange i Anime, CDA, granie na kompie, MMORPGi, cRPGi i RPGi (te ksiązkowate XD), pływanie, impry, dziewczyny ;D.
Mam nadzieje że pomoge choć trochę innym graczom i forumowiczom.
PoZdRo ;)
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Całkiem całkiem fajne przywitanie - krótko i treściwie =].
Witamy na forum i mamy nadzieję, że dostarczysz nam więcej dusz... eee... to jest chciałem powiedzieć userów :)
Mam tylko jedno pytanie: Nick "Crasher" jest zajęty? Nie za bardzo przepadam za mieszaniem cyferek i literek w nickach ;P.
 

Cr4sh3r

New Member
Dołączył
9.12.2007
Posty
8
Nie wiem czy był zajęty, tak się przyzwyczaiłem już pisać :D.
 
Do góry Bottom