Witam Się Z Wami.

SenTaO

New Member
Dołączył
19.3.2014
Posty
0
W związku z tym że o portalu wiedziałem już spory czas temu, toteż zawsze sporadycznie go odwiedziałem w celu dowiedzenia się rozmaitych informacji i najnowszych wieści dotyczących mojej ulubionej serii gier, a zarazem pierwszej jej części, która była moją pierwszą grą na komputer, oraz do której posiadam największy sentyment i niezapomniane wspomnienia.
 
W dzisiejszym dniu jednakże chciałbym się najserdeczniej przywitać ze wszystkimi nowymi jak i starymi użytkownikami forum. Wiąże nadzieję z tym, że mój pobyt tutaj będzie ciekawym doświadczeniem, a chwilę spędzone tu będą mi dawały możliwość wykazania się moją wiedzą, opinią, oraz przemyśleniami  na temat gier z uniwersum Gothica, w które gram od pierwszej części sagi.
 
Chciałbym również napisać parę słów o sobie, a więc:
 
Na imię mam Sebastian, jestem osiemnastolatkiem od niespełna trzech miesięcy. Pochodzę z województwa Warmińsko Mazurskiego. Moimi zainteresowaniami są nauki, filmy, gry traktujące o gatunku historycznym i fantastycznym. Sporty których jestem zwolennikiem to biegi, skoki narciarskie, tenis stołowy, oraz piłka nożna w którą lubię okazjonalnie pograć, pooglądać. Jeżeli chodzi o hobby to mogę napisać, że bardzo adoruje technologię komputerową i rzeczy z nią związane.
 
                                                                                                                                                                                                                                                       
 
                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Pozdrawiam wszystkich!
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
witamy kolejnego człeka w naszych progach :D
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
SIema, zniknij a Cię zbanujemy uahahaha.
 
A tak serio to nie zbanujemy Cię.
 
Do góry Bottom