Witajcie :)

desmoines91

New Member
Dołączył
2.1.2017
Posty
2
Cześć wszystkim jestem tu nowa :)
Trafiłam do was z miłości do Gothic'a :D szukając jakiś info o patch'ach do G3 natknęłam się na tą stronkę i postanowiłam się tutaj zarejestrować :) Daaaaaaawno nie grałam w Gothic i chcę nadrobić zaległości tym bardziej, że takie gry kocham ale Gothic to nr 1.
Tak po za tym to na imię mi Kasia i pochodzę z dolnego śląska :)
Pozdro dla wszystkich jeszcze aktywnych... pozwoliłam sobie zajrzeć na listę zarejestrowanych użytkowników.... ;)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
witaj :)
jak miło że kolejna kobieta zawitała w naszych skromnych progach,
rozgość się wygodnie, śmiało zaglądaj wszędzie, i zapraszamy do pisania, choćby na sb :D
 

desmoines91

New Member
Dołączył
2.1.2017
Posty
2
Jak miło  ^_^ 
Właśnie przeglądam forum... dużo tego.
Podejrzewam, że gdyby mój brat nie zaraził mnie tą grą to po tylu latach od grania pewnie by mnie tu nie było :)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
i dobrze że cię zaraził ^^, 
 
ja w wolnym czasie grywam w mody do g1 i g2nk :D
 

desmoines91

New Member
Dołączył
2.1.2017
Posty
2
Dziękuję  ^_^
Patcha już mam, zainstalowałam 1.75.14 ze względu, że używam Windows 10 to miałam mały problem z czystą wersją. 
A więc pozostaje mi tylko sprawdzić mody :) 
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
to czekamy na opis twoich wrażeń :D
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Witamy i niezmiernie się cieszymy, że ktoś nowy postanowił wstąpić w nasze zakurzone progi ;)
Czuj się jak u siebie, tu naprawdę jest sympatycznie, ludzie są sympatyczni, zresztą sama zobaczysz. W razie pytań, pytaj, ktoś zawsze chętnie pomoże. Miłego grania i jeszcze lepszego pobytu na Gup!!!
 
Pozdrawiam EB!!!
 

Mrlisek

New Member
Dołączył
2.3.2017
Posty
0
Witam serdecznie. Trafiłem do was z polecenia CSP. Nie wiedziałem nawet o istnieniu tegoż forum. Z chęcią się tutaj trochę rozejrzę. Co o sobie? Jestem jednym z redaktorów Gothic Polska i liczę też na to, że znajdę u was jakieś ciekawr materiały. Reszta okaże się w praniu. A więc witam wszystkich serdecznie. ;)
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Witamy, co jakiś czas pojawia się ciekawe info. Jednocześnie możesz przeszukać bogatą bazę danych na naszej stronie i forum.
 
Do góry Bottom