Witajce Jestem Wiśnia

ProjektPierscien

ProjektPiescien
Dołączył
15.10.2014
Posty
28
Witajce jestem Wiśnia i od dnia dzisiejszego postaram się zapełniać działy związanych z moddingiem do Gothica. Też trochę się opiszę bardziej :D. Ogólnie naprawdę jestem zafascynowany modami do gothica i stąd też inspiracja na prowadzenie kanału właśnie z modów! Tydzien z gothic jest serią gdzie omawiam wszelakie mody jakie wyszły do gothica. Na samym początku omawiam zazwyczaj fabułę na szybko, a potem przechodzę to spraw technicznym typu jak poprawnie zainstalować moda. Także nagrywam zwykłe typowe zagrajmy :). No cóż nie wiem co mógłbym tak więcej powiedzieć o sobie, ale mam nadzieje że dogadam się z całą tutejszą redakcją :).
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Witamy :) Możesz powiedzieć o sobie coś więcej, ile lat, jakie zainteresowania oprócz gothica itd :)
 

ProjektPierscien

ProjektPiescien
Dołączył
15.10.2014
Posty
28
Jasne! Mogę opisać się dokładniej :D. Mam 20 lat <w lutym 21> no troszke lat na karku mam. W tym roku nie dostałem się na swoje wymarzone studia więc czasu wolnego mam naprawdę mase :D. Poza gothicem to jak widać strasznie kręci mnie yotubowanie, gierki rpg typu Wiedźmin, Risen, Dragon Age, Baldur's Gate itp. Mój wymarzony kierunek na który chce iść to FIR <Finanse i rachunkowość>, ale pierw muszę poprawić maturki na rozszerzeniu zanim będę miał szanse dostania się tam :D.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
tu cię pzreniosłam :p
 
no wreszcie będę miała w co pograć, o ile mój złom da rade ;)
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Witam, miło słyszeć, że ktoś wreszcie zajmie się modyfikacjami.
 

adana4

Member
Dołączył
12.5.2010
Posty
81
Witaj, też się cieszę ze ktoś się modami zajmie, będziesz się zajmował modami do wszystkich gothiców? :)
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Siemano ^^.
Widzę zamiłowanie do modów, no cóż to może przekonasz mnie żebym w jakiegoś zagrał? Bo zabieram się do tego już kilka lat z marnym skutkiem :D
 

ProjektPierscien

ProjektPiescien
Dołączył
15.10.2014
Posty
28
Ha miałem podobnie z modami :D. No ale pobrałem pierwszego moda "Mroczne Tajemnice" i jakoś tak się zagłębiłem w mody :D. Osobiście polecał Z życia złodzieja, Czarne serce, Inwazje, Sarkeras artefakt pradawnych :D. Całkowicie nowa historia itp :).
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
No zobaczymy, póki co przechodzę od początku całą Sagę po raz enty :D
 

ProjektPierscien

ProjektPiescien
Dołączył
15.10.2014
Posty
28
Hah! Tak też można no ale powiem, że ostatnie dni to naprawdę urwanie głowy miałem xD. Postaram się w niedziele, albo w tygodniu coś poogarniać z modami ! :D
 

ProjektPierscien

ProjektPiescien
Dołączył
15.10.2014
Posty
28
Jak coś przepraszam za obijanie się ! Sporo mam na głowie i ciężko mi wszystko naraz ogarniać z modami. Jak mam tylko chwilę czasu to tam piszę odpowiednie tematy w notatnika, a gdy skoncze spisywać wszelkie mody wezmę się za tworzeniem nowych tematów na forum. <Niestety modów do gothica jest cała masa i ciężko wszystko naraz ogarnąć> :D.
 
Do góry Bottom