wieza mgiel!

Status
Zamknięty.

ToMeK

Member
Dołączył
10.9.2004
Posty
141
slyszalem o jakiejs wiezy mgiel ale niewiem gdzie to jest mozecie mi pomoc!!?? naj;lepiej mape z zaznaczonym pktem wklejcie albo jak kolwiek tylko zebym zrozumia...
tongue.gif
 

Cin

Member
Dołączył
29.10.2004
Posty
84
no cusz, czy wiesz gdzie jest plarza w g1 ta z ognistymi jaszczurami? Na lewo jest taka wierza jest to wierza mgieł morzesz wejść nie ma się czego bać :twisted: .
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
pametasz gdzie sa ruiny starego klasztoru. jesl tak to idziesz tam i stoja te runiny klasztoru na takim urwisku nad morzem, a wczesniej byl taki mast po prawej nad rzeka. przejdz przez niego i potem ciegle druszka w lewo. dojdziesz to takiej rozwalonej troche wierzyczki. to jest wierza mgiel. w srodku sa schody na dol i drabiny do gory. jesli dobrze pamietam to na gorze nic nie ma, a na dole jak zejdziesz po schodach jest niespodzianka :twisted:
 

Iron

Member
Dołączył
1.11.2004
Posty
149
hmmm cos o wiele lepszego.....a tak pozatym fajne zadanie cie bedzie czekaj jak tam dojdziesz.....oczywiscie jak dojdziesz :twisted:
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
QUOTE pelzacze??
smile.gif


Nie pełzacze! Lalki barbie! I nA pewno nie truposze, na pewno nie
biggrin.gif
 

Iron

Member
Dołączył
1.11.2004
Posty
149
po porostu niespodzianka jak tam dojdziesz to sie przekonasz....oczywiscie zalicz zadanie jakie tam bendzie bo jest fajne
tongue.gif
 

Cin

Member
Dołączył
29.10.2004
Posty
84
O tak fajniście warto przyjść, jest impreza na maxa wszyscy hudzi mile widziani.
biggrin.gif
 
A

Anonymous

Guest
Na tej imprezce w Wieży Mgieł to i ja byłem... I miódm piłem i bardzo dobrze się bawiłem! :twisted:
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Wydaje mi sie ze zadanie ktore dostaje sie w wierzy mgiel jest najtrudniejszym zadaniem w G1.
 

Bonifacy

Member
Dołączył
31.10.2004
Posty
379
Ja poprostu nie dałem rady tego zrobic. Z poczatku nawet nie wiedziałem o co w tym chodzi. Przeszedłem to z solucja. Takie trudne ze masakra. Zgadzam sie z toba Feomathar.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
ufff

Ja sam znalazłem tylko 2 księgi - reszty mi mogłem...
tongue.gif
 

Cin

Member
Dołączył
29.10.2004
Posty
84
No nie mówcie rze niemogliście tego przejść. Przecierz były podpowiedzi>

PS: Mam nadzieje rze coś podobnego będzie w gothic 3.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom