Wielkość Świata Gothic 3

Status
Zamknięty.

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
QUOTE (____Xardas____ @ 28-12-2005, 00:08) Mam swieze informacje!! Bedo konie ale troche inne. I beda tez dilizansy czy jak to sie pisze... Slyszalem tez o machinach oblezniczych. Mozna sterowac taka ale ja w to nie wierze.
Jakos mi się wierzyc nie che, podaj link do źródła, byle nie niemieckiego, albo jesli już tylko takie jest to też daj moze ktoś przetłumaczy...Nie wierze w to i tyle, acz chetnie widziałbym konie w grze. No ale na moj gust ta sprawa jest już zamknięta...a tak apropo to chyba off top bo ten temat o wielkości świata
tongue.gif
 

Kriss

Member
Dołączył
27.12.2005
Posty
32
Po pierwsze myślę ze ta mapka z malutka wysepkaKkhorinis jest przesadzona. Zrobili ja bo chcieli pokazac jaka przepasc jest miedzy GII a G3. Teren z G3 bedzie duzo wiekszy ale nie sadze zeby proporcje mapki były prawdziwe. Pomysł z koniem był by nie zły, ale raczej nie wypali. Twórcy nic oficjalnie nie potwierdzają, wiec zkaończy się najprawdopodobniej na teleportach i mixturach szybkości.
Pozdrawiam.
 

Norton

Member
Dołączył
4.1.2006
Posty
53
Trafiłeś w sedno. Zbyt duży świat sprawi że będziemy się błąkać w nieskończoność. A środek transportu przydał by nam się jak nigdy. W G2 wkużało mnie łażenie do słonecznego kręgu czy do farmy Onara. Tu bym zwariował i przywiązali by mnie do krzesła (byle nie elektrycznego ).
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
Jo tam noi co z tego że będze duży męczący świat powinnismy sie martwić że możemy umrzec z głodu albo pbraku picia i co w tedy na pustyni koń ci niepomoże trzeba sie zaopatrzać w jedzenie tak słyszałem że tak będze.
 

sonny

Member
Dołączył
14.1.2006
Posty
56
Fajnie że świat będzie duży w końcu i tak podobbo mają być konie albo jakieś odpowiedniki. Dzięki temu ta gra się tak szybko nam nie znudzi. A im większe terytorium tym większa akcja i więcej questów pobocznych. Sami pomyślcie jaką frajdą byłoby podróżowanie gdzieś i w drodze zatrzymujemy się w jakiejś wiosce albo miasteczku i uzupełniamy zapasy a potem dalej w droge. Dla mnie bomba.
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
QUOTE Fajnie że świat będzie duży w końcu. Dzięki temu ta gra się tak szybko nam nie znudzi. A im większe terytorium tym większa akcja i więcej questów pobocznych. Sami pomyślcie jaką frajdą byłoby podróżowanie gdzieś i w drodze zatrzymujemy się w jakiejś wiosce albo miasteczku i uzupełniamy zapasy a potem dalej w droge. Dla mnie bomba.

ja tez tak uwazam. w koncu co robicie po skonczeniui jakiegos gothica?wylaczacie gre i ja uninstalujecie?nie wierze.ja np. przez kilka dobrych tygodni siedze sobie w niej, laze, zbieram cos, podbijam level, wymyslam nowe cele i zadania (ze np. gildia najemnikow zlecila mi zabicie jakiegos paladyna ktory ma cos cennego
laugh.gif
)po skonczeniu NK do dzis siedze sobie nad nim i pykam.
a co mowic jak wyjdzie g3?
rolleyes.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom