Wielki Nabór Na Moderatora

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Witajcie drodzy obywatele,

w dniu dzisiejszym mamy przyjemność ogłosić wielki nabór na nowego moderatora forum.
Moderator to zwykły user z pewnymi przywilejami, jednak przede wszystkim to ciężka praca i ciągłe wymagania ze strony administracji. Jednak jeśli uważasz, że to właśnie TY nadajesz się na to stanowisko - zgłoś się już teraz. Od kandydatów wymagamy głównie:

Aktywność - moderator musi przeznaczać dużą ilość czasu na rzecz forum. Do tego wszystkiego musi być widoczny na forum, pisać tematy, podejmować dyskusje w już istniejących.

Ortografia - Nikt nie każe wam być mistrzem pióra (ja jestem tego najlepszym przykładem ^^), jednak liczymy na to, że wasz post będzie poprawny pod względem językowym i jakościowym.

To są dwa główne kryteria, nie interesuje nasz was wiek, pochodzenie, przynależenie do kościoła - możecie nawet lubić PiS. Ważne, abyście coś sobą reprezentowali, licznik postów też nie jest brany pod uwagę, ale proszę osoby z kilkunastoma postami o zachowanie rozwagi i nie zgłaszanie się, przecież nie znamy was ;). Lubimy w swoim gronie posiadać ludzi z osobowością, może szukamy właśnie ciebie.

Proszę o wpisywanie się w tym temacie, nie zwlekaj, bo nabór nie ma deadline'u - wpadniesz nam w oko, to trafisz pod nasze skrzydła.
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
generalnie, w sumie, to wydaje mi się że bym się nadawał - czas mam, a będę miał go jeszcze więcej za tydzień-dwa; sobą reprezentuję siebie - parę osób z ekipy mnie zna lepiej, ogół userów mnie kojarzy - tyle.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4786
W sumie, to mógłbym spróbować, parę osób znam, może nie tak dobrze jak koledzy wyżej, ale zawsze lepszy rydz niż nic. Jeżeli chodzi o moją aktywność to widać jak jest, zwykle parę razy dziennie staram się odwiedzić forum, z ortografią też nie mam problemów :) .
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
To ja też się zgłoszę. staż czas i posty mam, chociaż szans nie posiadam ale warto spróbować :D
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Zgłaszam się.... Cóż, zgłaszałem się przy ostatnim naborze, więc wypadałoby spróbować ponownie. Czy się nadam?? Nie wiem, nigdy nie byłem "zielonym", bardzo możliwe, że akurat się sprawdzę.
Nie owijając w bawełnę, nie mam ogromniej ilości wolnego czasu, coś jednak na pewno zdołałbym przeznaczyć. Zobaczymy, wybór na pewno będzie właściwy, osobiście nie mam jakiegoś ogromnego ciśnienia....
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
I ja mogę się zgłosić.
Czy mam czas?
Wystarczy spojrzeć na mój czas online tutaj :trollface:

Ortografia?
Większych problemów nie ma, chyba że coś na prawdę szybko muszę napisać.
Wtedy mogą się wpadki zdarzyć, ale jak mogę to od razu poprawiam.

Co do samego moderowania, to byłem modem na 2 forach, póki istniały. Jedno o Star Wars, drugie o Baldur's Gate

Staż na forum pewien mam, nie tam jakieś 10 postów :trollface:

Nie mam szans by zostać modzikiem, ale zawszę liczę na łut szczęścia ;)
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
To i ja się zgłoszę.
Mam masę wolnego czasu który mogę przeznaczyć na forum. Ortografia może i nie jest najlepsza ale w ostatnim czasie poczyniłem duże postępy. Mam pewien staż na forum a i ilość postów nie jest bardzo mała, wielka też nie. Ostatnio zbieram dobre recenzje więc postanowiłem spróbować. Wiem że wielkich szans nie mam ale liczę że wybór będzie sprawiedliwy.
 

milioner

New Member
Dołączył
30.11.2010
Posty
144
Czas i chęci mam więc mogę spróbować, czemu nie.
Zgłaszam sie na Moderatora!
 

mickos42

Member
Dołączył
4.2.2010
Posty
294
Ale zestawienie, to i ja się zgłoszę :trollface: Chociaż wiem, że pan z góry mnie pokona <_< Dobra zabawa :lolface:
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
A zgłoszę się :) Czasu coś tam mam, staż na forum jakiś jest,ortografia też w miare dobra, aktywność ostatnio bardzo mała ale to się może zmienić;p
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Wesoła drużyna się zebrała. A teraz robimy last man standing :trollface: dostaje moda. FIGHT!!!


O tym kto wygrał tą zaciekła bitwę dowiemy się w następnym odcinku :D

Na chwilę obecną rekrutacja zostaje zamknięta. Kto się wpisał ma szanse, kto nie zdążył ma pecha

Oczekujcie werdyktów :)



P.S. do czasu ogłoszenia werdyktu surowo zabrania się spamienia w tym topiku.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Witajcie.

Mam przyjemność ogłosić, iż nowym moderatorem forum został Dragomir.
Jako Beta-Moderator zostanie sprawdzony Baal Isidro, który ma szansę udowodnienia, co jest wart jako moderator.

Nowych członków administracji proszę o kontakt poprzez GG.

Reszcie serdecznie dziękujemy, nie zrażajcie się, jednak Wasz czas na moderatorkę, na tym forum jeszcze nie nadszedł.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom