Wielka Zrzuta G.up

Status
Zamknięty.

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Co jest panowie, wiele słomianych zapowiedzi o wpłatach? Widzę, że zatrzymał się licznik na 90-ciu zł. Jeśli dobrze liczę, wielu jest aktywnych userów. Ci chodzący do szkoły mogą odłożyć kilkanaście złotych, miast je wydać na pepsi, colę, bądź inny zbędny produkt ;]
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Licznik nie był aktualizowany czy też ED się szczypnął? Osobiście byłbym pod wielkim wrażeniem, ale to pewnie ciut za duża kwota by była.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
W sumie po pierwsze nie to jest ważne kto ile dał tylko, że stać nas ;]
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Na pewno tak. Tylko Kac wie kto ile dał i niech tak pozostanie. Zwróciłem tylko, zaciekawiony, pewną uwagę.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Nie był aktualizowany. Bo co tydzień aktualizacje waliłem. Mieć pewność, że wszystkie pieniądze spłynęły.
Dziś zamieszczę listę darczyńców, bez kwot by nie było. Lay zakupiony, oddany w ręce kodera. ^^

Niach, Niach, Niach
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Brawo dla nas ^^
Udowodniliśmy po raz kolejny że jesteśmy lepsi niż jakikolwiek inny portal o Gothicu.
Żyjmy wiecznie :)
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Sorry, trochę pospamię


Udowodniliśmy po raz kolejny że jesteśmy lepsi niż jakikolwiek inny portal o Gothicu.

W moim przekonaniu błędne odczucie, według którego nie ma nikogo lepszego od nas. Bo na pewno taki się znajdzie, jeśli dobrze poszukać.
[mod]oj tam, miałem na myśli w Polsce :) [/mod]
Nie spoczywajmy na laurach, bo przeglądając wczoraj stronę główną można jeszcze wiele zauważyć niedoróbek. Na szczęście już nie mój kłopot poprawiania tego ;p

Cieszy, że będzie nowy lay,
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
cieszę się że udało się zebrać niezłą kwotę
chociaż przyznam ze miałam taką cichą nadzieje ze troszkę wiecej uda się zbrać
najważnieksze że się udało uznierać i
bardzo dziękuje i gratulacje :)
teraz czekamy na tego nowego lay'a
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom