Wielka Zrzuta G.up

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
WItajcie.

W dobie kryzysu gospodarczego jest ciężko ;).
Jak wiecie them strony głównej naszego portalu nie zaskakuje. Dlatego postanowiłem go zmienić. I tu przyda się wasza pomoc.
Sama templatka (plik psd pocięty) to koszt 100-150 złotych polski.
Pocięcie themu, tak by działał na naszej witrynie to koszt 100 złotych (mniej więcej). Jednak co do kodowania, to mam znajomego, który by mógł się tym zająć for free, ale zanim jemu się coś doprosisz (brak czasu) to mijają spore kawałki czasu.

Ogółem potrzebna kwota 200-250 (nie wykorzystane środki, zostaną zwrócone do "przesyłających".

http://img27.imageshack.us/img27/9301/gothichks.jpg Wstępny projekt, może ulec zmianie.

Każdy kto jest chętny dołożyć swoją cegiełkę jest proszony o wpłacanie choćby 5 złotych na:

Konto MBANK: 61 1140 2004 0000 3502 4361 1610 Tomasz Kacperowski, tytułem "lay gup i nick z forum". (jak będą potrzebne jakieś jeszcze dane to walić PM). Niestety nie ma opcji paypal, czy sms :(. Pozostaje wam przelew bankowy, pocztowy lub internetowy. Datki w postaci KOZY, KROWY, skarpetek po babci, na nic się zdadzą :)

Zbiórka nie jest obowiązkowa, bo lay i tak zostanie zakupiony (prędzej czy później) , jednak na chwile obecną wyłożyć 250 od ręki to dla mnie wydatek.

Każdy kto dołoży swoje grosze może liczyć na moje wsparcie, wykonanie niektórych zachcianek, tytuł Sponsor ;) Wiem, wiem szału nie ma.

Wszyscy wpłacający:

Uzbierana suma: 240 złotych
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
kac na pewno ludzie się znajdą,
wiem że starasz się sam wszystko pokryć ale w końcu czas abyśmy /ci którzy mogą/ ciebie wsparli choć trochę zamiast ciagle marudzić że coś się nie podoba ;)
każdy kto może niech wrzuci chociaż te 5 zetów na blakiet pocztowy /bardzo łatwy do wypełnienia/, koszt przekazu to grosze od takiej kwoty...
można raz nie kupić fajek czy piwka, czekolady czy coś :p a dorzucić cegiełkę


EDIT:
dla tych co tego nigdy nie robili
przykładowo wypełniony druk blankietu pocztowego, dostępnego na każdej poczcie

klik

pamietajcie by każda literka/cyferka była w oddzielnej kratce
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Ja oczywiście się zrzuce, jak mi mama pozwoli, mogę napewno zrobić to na poczcie? Wpłata na konto i wsio?
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Tak, wystarczy że wypełnisz druczek, ten co podała abi i zapłacisz ;]
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
tak romek, na poczcie jest dostępny taki druczek, wypełniasz go wg tego schematu co zamieściłam /tylko wpisujesz swoje dane/ i podajesz w okienku wraz z pieniażkami. za kilka dni kasa jest już na koncie u kaca :)

edit:
dud pisaliśmy w tym samym czasie :p
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Kac mnie się nie słucha, bo żadna zbiórka nie była potrzebna...
No ale już po ptakach, to oczywiście, że się dorzucę.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Dorzucę się, nie ma problemu. Będzie nawet więcej niż 5 zł ;).
Ale 200-500zł to my na pewno nie uzbieramy. Jeśli mam być optymistą dorzuci się max. 10 osób. Dlatego ta "Wielka" Zrzuta to trochę na wyrost ;). Powiedziałbym, że to będzie bardziej zrzutunia.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Ja oczywiście dorzucę się skromnym 5 zł, tylko potrzebuję Kac twój adres.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Też się dorzuciłem, jednak wniosę drobną uwagę co do wyglądu całej zrzutki. Jeśli jest ona publiczna i skierowana do wszystkich aktywnych użytkowników forum, pasowało by w pierwszym poście edytować uzbieraną już sumę. Sama lista darczyńców nie wystarczy. Wstępny projekt lay'a ładnie się prezentuje. Co do samej uwagi, że nadpłata zostanie nam zwrócona. Niech już lepiej pójdzie na opłacenie kosztów utrzymania serwera bądź domeny. Za dużo zabawy w zwracanie moim zdaniem.

Romek, skromne 5 zł to strata Twojego czasu, za przelew na poczcie zapłacisz 2,50. Więc lepiej zamiast jakiejś pepsi bądź coli uzbieraj dychę i wpłać
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Zastanawiałem się nad tym. mam zamiar uniknąć sytuacji, w której ludzie będą między sobą gadać ten dał tyle, ten tyle. Ja mogłem dać , ale nie dałem. Zrzuta jest anonimowa, jednak jeśli chccecie by było zamieszczanie kto ile dał, to damy ;)
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Chyba nie będzie to jakieś mega konieczne .. a Ed chyba chodziło o to, żeby dać raz na jakiś czas ile kasy zostało jeszcze do wpłacenia, bez przypisu kto ile wpłacił.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Nie, nie trzeba zamieszczać ile ktoś wpłacił. Tylko uaktualnić zebraną już sumę. Żeby było wiadomo, na czym stoimy. I też moim zdaniem zbędna jest lista darczyńców. Jak się uzbiera wszystko, wtedy się taką listę upubliczni.
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Uznacie pewnie, że robię na złość, ale żeby było jasne:

http://www.mswia.gov.pl/portal/pl/88/265/Zbiorki_publiczne.html

Takie coś podlega podajże pod paragraf :] Zbiórka wymaga zezwolenia.
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Meg, nie rób z igieł wideł, to tylko kolejny idiotyczny biurokratyczny wymysł naszego opiekuńczego państwa;

już to widzę, składanie wniosku o zezwolenie na zbiórkę publiczną do ministra na zbiórkę G.up której rozmiary są malutkie...

bez sensu
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Równocześnie dobrze można potraktować to jako darowiznę, a ta do jakiejś tam kwoty nie podlega opodatkowaniu. A taka ilość jaką wpłaca każdy nas, na pewno tej kwoty nie przekracza, także spokojna wasza rozczochrana ;).
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Takie coś podlega podajże pod paragraf :] Zbiórka wymaga zezwolenia.

Nie ogłaszamy tego publicznie tylko wśród grona przyjaciół na forum.
W końcu jesteśmy jak wielka rodzina...no nieeee :)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
takie kwoty nie podlegają opodatkowaniu więc nawet zebrana łączna kwota jest wolna od podatku,
nie jest to zbórka publiczna więc nie ma co panikować, wiele for tak robi i nikt nikogi nie sciga :p, ew jak meg ma stracha to można ustawić ten dział wdiczny tylko dla zalogowanych /o ile nie jest ustawiony - nie chce mi się sprawdzać/ i nikt niepowołany tego nie dojrzy :p

a propo tych 5 zł, każda kwota sie przyda, każdy kto chce, daje tyle ile może :) bo nie każdy dysponuje włąsnym budżetem. owszem koszt przekazu 2,50 ale za 5 zetów wpływa na konto. takich 10 osób po 5zł = 50zł. wiadomo kto chce i ma kase to może dać więcej

jeżeli będzie napdłata /o ile będzie/ to nie oddawać :)
warto to przeznaczyć na dalszy rozwój gup, zawsze coś będzie potrzebne
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Generalnie już wspominałem ,ze warto byłoby zrobić jakiś dział na stronie. Sponsoring.
By każdy kto chce mógł coś wpłacić na rozwój forum.
Wtedy kacpi nie musiałby sam wykładać całej kasy i zawsze coś by tam miał na wszelki wypadek, jakby pojawiły się jakieś nowe potrzeby na rzecz strony.
Myślę, że nikt nie będzie wątpił w szczerość KAcapa co do wydatków na rzecz trony.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Mylisz się zbychu :)
Za uzbieraną kwotę wyjeżdżam z rodziną na Jamajkę :)

[mod] ale mnie zabierasz ze sobą, żona niezauważy. a jak wyczai to powiesz że jstem nianią dla synka :p [/mod]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom