Where Is Guru

malina20145

New Member
Dołączył
6.2.2016
Posty
10
Mam problem , gdy odpaliłem grę i pograłem chyba z 10 minut to jakiś błąd wyskoczył "where is guru" i wyskoczyło jakieś okienko , klikałem co popadnie żeby dalej gracz , lecz gra mi się crashowała i wyłączyła i tak ciągle mam , pomoże ktoś co z tym zrobić ? Czytałem na rożnych forach żeby naprawić to , ale na żadnym nie ma w sumie odpowiedzi , próbowałem patche , ale coś nie działają , nie wiem może to ja nie potrafię zrobić tego , ale potrzebuje pomocy , bo nie wiem :C 
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1082
Jakie patche próbowałeś? Powinieneś zainstalować tylko jeden patch 2.01, który znajdziesz w naszych plikach.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Co nie zmienia faktu, że jest to wersja nowsza, która wprowadza dodatkowe poprawki zbierając wszystko do kupy  :)
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1082
Nie jest to nowsza wersja. Fanowski patch 2.2 był prędzej opublikowany. Później wydano wersję 2.0(edycję rozszerzoną), a następnie 2.01(edycja rozszerzona). Wiec instaluje się tylko jeden patch 2.01 (Edycja rozszerzona) i nic więcej.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
True. My bad. Listopad 2010 a grudzień 2011 to jednak jest różnica. Zwracam sprawiedliwość.
 
Do góry Bottom