Wersje

Status
Zamknięty.

Berburion

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
194
mam proźbe... kto by mi pomugł skołować takie pliki że zajinstaluje się niemiecka wersja na polską
sad.gif
nigdzie w pobliżu nie mam sklepu z grami;) a widziałem takie pliki ale coś jest na tych stronach z mirrorami i nie chce się ściągnąć
sad.gif
prosze pomużcie:) a jak się nie da to w ostateczności kupie już oryginał;P
 

Arch

Member
Dołączył
24.11.2004
Posty
146
hmm nie potrzeba zadnych plikow ja zainstalowalem normalnie na Polska wersje niemiecka dawno temu tylko trzeba bylo wskazac odpowiedni katalog gdzie jest gra
 

Berburion

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
194
hm... dziwne... poczekaj zaraz spróbuje i wyedytuje posta:) albo napisze że się udało albo napisze jak ten błąd wygląda;P



EDIT: wybieram katalog gdzie mam zajinstalowane i nie moge kliknąć dalej bo nie jest podświetlone.. mam wybrane D:program FilesJowoodGothic 2 i nic więcej i nie moge kliknąć ... trzeba coś jeszcze wybrać? aha mam obydwa piraty:p
 
A

Anonymous

Guest
ja mam ten sam problem, nie ktoś pomoże PLEASE
 

Bartok

Member
Dołączył
9.12.2004
Posty
77
ja mialem kiedys niemiecka wersje pomieszana z polska teraz mam prawie cala polska albo oryginal kupie a do zainstalowania juz n apocztaku miuszz przed instalacja zgrac craca dokladnie w tym samym miejscu gdzie bylw grany gothic 2 i jak bedziesz przy prawie juz instalacji znaczy bedzie pisalo gdzie ma sie w grac to tez ma byc idealnie zapisane na tym miejscu gdzie byl zainstalowany Gothic 2 cyba mam racje i wtedy zamiast Gothica 2 na tym samym miejscu bedzie pisalo G2Nk o gitara mam nadzieje ze bedzie dobrze i mam nadzieje ze w koncu bede mial G2nk

pozdrowienia

niech zyje Gothic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom