Wersja Kolekcjonerska

Status
Zamknięty.

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
# Artbook zawierający wizualizacje bohatera i innych pobocznych postaci.
# Kod dostępu do beta-testów kolejnej gry studia Piranha Bytes.
# Mapa wyspy Faranga.
# Plakat A1 z autografami członków Piranha Bytes.
# Płyta z muzyką z gry autorstwa Kaia Rosenkranza.
# Płyta "Making of" zawierająca wywiady z członkami Piranha Bytes.
# Zestaw naklejek z gnomami i ghulami.

Od tandety jak naklejki do jakiś tajemnic jak kod dostępu do beta testów kolejnej gry. Widać chopcy z PB się rozkręcają dopiero. Tak czy siak, ciekawi mnie jak mają zamiar rozwiązać problem rozdania takiego kodu przez jednego gościa innym.

Poza tym nic ciekawego nie widzę w wersji kolekcjonerskiej. Żadnego wisiorka, bluzeczki czy tam minipostaci. Mało oryginalne ale jednak bez tego jakoś dziko będzie. bo co, mapę wyspy se na ścianie powiesza :/?
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
No wiesz Zignar, ja sobie z gothic uniwersum powiesiłem i czasami pomaga. A tak do dodatków to nic specjalnego, płyta making-of tak samo jak w gothic 3... Plakat też fajny, a o naklejkach już nie wspomnę, obkleję sobie nimi całego kompa :).
Jednak brakuje jakiejś koszulki, figurki itp.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Wypuszczą ileś egzemplarzy i ileś kodów Zigu :p I potem jeden kod - jeden beta gracz. Mimo, że kod będzie posiadany przez wielu.Nic ciekawego w tej kolekcjonerskiej. Ja tam fan gadżetów jestem, i nic za bardzo mi się nie podoba. Bieda, liczyłem chociaż na koszulkę.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
no skromni z tymi gadżetami :p
płytka z muzą to chętnie
kod do gry też się przyda
ale reszta? hm reszta jak dla mnie nie ciekawa,
naklejki, mape i plakat to ja nie potrzebuje - chyba że bym rozdała dzieciakom
bardziej by mnie interesowała figurka, albo kubek, ew koszulka /do spania/ ;)
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Faktycznie, nie za wiele dali. Machnąłem ręką na edycję kolekcjonerską. W tej chwili nic mnie nie zaciekawiło z elementów jakie się w niej znajdą.
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Zwykła kolekcjonerka jakich wiele, i tak nie kupię, jeśli kupuję oryginały to w tanich seriach. Naklejki - po co mi to? Plakat i mapa mogą być fajne, artbook też ciekawy :D
 

gothic-error

New Member
Dołączył
5.9.2009
Posty
12
Zwykła kolekcjonerka jakich wiele, i tak nie kupię, jeśli kupuję oryginały to w tanich seriach. Naklejki - po co mi to? Plakat i mapa mogą być fajne, artbook też ciekawy :D

Mnie zaś by (nie licząc gry oczywiście) interesował najbardziej Artbook oraz audio CD :rolleyes: O tak już taki jestem :lol:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom