Wcztywanie

Status
Zamknięty.

Hetik

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
153
Mam taki problem. Gram gothica 2 NOC KRUKA. Na poczatku wszystko dzialalo OK. Pokonalem Kruka na poczatku i postanowilem isc do Gorniczej Doliny. Niestety gdy wchodze do tunelu, nastepuje wczytywanie i w polowie pasek staje. Trwa to jakie 3-4 min a potem wywala mnie do windowsa :angry: :angry: :angry:
Probowalem pare razy ale caly czas bylo to samo :angry: :angry: :angry:

Wkurzylem sie i poszedlem zwiedzac kraine dodana w NOC KRUKA i tu tez nie dalo sie wczytac :( Instalowalem drugi raz i NIC. Znowu to samo ???? Moze ktos pomoc ????:D
 

matix24

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
105
Rzeczywiscie to troche dziwne ze po ponownej instalacji dalej ten sam blad. Radze ci przeslanuj swoj system antywirusem bo raz mialem taki pan blad ale w innej grze (comandos strick forse) w trakcie wczytywania wracalo mi do systemu bez zadnego komunikatu, sprobuj jeszcze zainstalowac sam gothic 2 bo mam wrazenie ze cos jest z tymi dodatkami.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Według mnie to raczej coś z twoimi zapisanymi grami. Może się coś zepsuło i dlatego. Albo gra ma błąd w tych lokacjach (stara, porysowana płyta) i po prostu źle instaluje grę.

Spróbuj może pożyczyć od kogoś grę i zainstalować od niego.

Pozdro.
 

triox

Member
Dołączył
23.12.2007
Posty
36
CYTAT(Senyan @ 22-12-2007, 13:20) [snapback]163291[/snapback]
Mam taki problem. Gram gothica 2 NOC KRUKA. Na poczatku wszystko dzialalo OK. Pokonalem Kruka na poczatku i postanowilem isc do Gorniczej Doliny. Niestety gdy wchodze do tunelu, nastepuje wczytywanie i w polowie pasek staje. Trwa to jakie 3-4 min a potem wywala mnie do windowsa :angry: :angry: :angry:
Probowalem pare razy ale caly czas bylo to samo :angry: :angry: :angry:

Wkurzylem sie i poszedlem zwiedzac kraine dodana w NOC KRUKA i tu tez nie dalo sie wczytac :( Instalowalem drugi raz i NIC. Znowu to samo ???? Moze ktos pomoc ????:D

a czy to wogole oryginal i czy porysowany <_<
 

Hetik

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
153
Własnie ze oryginal i pozyczony od kumpla.... Nieporysowany.... Wszystko dzialalo ok. Nowa kraina i Korinhis. Ale Gornicza Dolina juz nie dziala ...
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
CYTAT
Spróbuj może pożyczyć od kogoś grę i zainstalować od niego.


Spróbuj tego co ci napisałem w poście wyżej.

Pożycz od kogoś innego grę i spróbuj.

Pozdro.
 
S

snajper-psg1

Guest
Też mam ten sam problem. Kiedy z dodatkowej krainy z Nocy Kruka chce wrócić do Khorinis pasek ładowania wiesza sie tak w okolicach literki "N" w napisie "WCZYTYWANIE" parę minut tak stoi i wywala mnie do Windowsa. Przeinstalowałem Gothica z mojej płyty, z CD Action ale nic nie pomogło. Podejrzewam że może to coś z systemem i szykuje formata ale nie wiem czy to cos pomoże :) POMOCY !!!
 

adam792

Member
Dołączył
12.6.2007
Posty
72
heh, a moim zdaniem to coś z savem się stało :p Zobacz ile masz plików w folderze save ;] Mogło się żle zapisać i jakiegoś pliku brakować ;]
 

Arte

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
84
Niestety nie mam dla Ciebie dobrych informacji...
Miałem podobne problemy - w g2 + NK, jak i na czystym G2.
Gra się źle zapisała, przez co nie dało się wczytać zapisanego stanu gry.

Proste rozwiązanie - zacząć grać od początku ;)

peace!
 

Hetik

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
153
Od nowa ???? Fucking shit.... Szkoda bo ta postacia to potrafilem juz zaszalec. Narazie nie mam weny do gry w gothica ale dzieki za wytlumaczenie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom