Wbrez Fabule!

Status
Zamknięty.

Revan_NR

New Member
Dołączył
10.11.2006
Posty
15
Mam pytanie czy jeżeli sie mam powyżej 40 reputacji u dannej grupy to przeciwna grupa cie atakuje? Bo mam 50 reputacji u buntowników a jak ide do miast to mnie wszędzie orkowie i Assasynowie bija bez powodu. To jakiś bug czy to tak jest? Jak tak jest normalnie to przecierz bez sensu. Jak mam sobie expa podrobić jak wszędzie mnie orki atakują:(:(
Pozdrawiam:)
 

Fredrio

Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
63
Lol glupie pytanie wedlug mnie... Orki go atakuja a ten placze ze nie ma jak expa nabic ^^
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
Ehhh z tego co pamiętam po wyzwoleniu 3 miast nie pogadasz już z przywódcą w następnym mieście ja tak miałęm w Trelis kiedy uprzednio wyzwoliłem Cape Dun Montere i Silden po czym w Trelis jak sie dostalem do wodza rzucil tekst ze nie bedzie ryzykowac i wszyscy podejrzani ludzie zostana zabici po czym rzucil sie na mnie a wraz z nim reszta rasy.Kiedy z kolei wyzwoliłem Trelis i poszedłem do Geldern od razu strażnicy prz wejściu rzucili się na mnie a potem reszta rasy.Z tego powodu musiałem z resztą cofać sie do wcześniejszych save.Moja rada:pororbic questy we wszystkich możliwych miastach pogadać z wodzami orkowymi a wyzwalanie zostawić se na koniec-w każdym razie w moim przypadku ten sposób się sprawdził

Fredrio tylko że w takiej sytuacji nie da się już przyjąć żadnego questa w tym mieście a sam chyba dobrze wiesz że zabijanie orków w tej grze to nie wszystko.
 

deszczu

New Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
15
no ja mam to samo orki juz ze mna nie cha gada odrazu sie rzucaja przez to strcilem kupe qestow na pustyni :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom